Ciltteki Kahverengi Güneş lekelerine çözüm bulanlar fikirlerinize ihtiyacım var

jasmine8234

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
52
8
42
Selam kızlar cildimde kahverengi lekeler var güneşten kaynaklı muhtemelen dudak üstü bildiğiniz bıyık oldu kullanıpta memnun kaldığınız krem veya kürler varmı?Yaşım 42 tecrübelerinize talibim 🙏🌸

Ekimde direk soyucu özellikli ürünler kullanın..aha bha serum ve tonik ve retinol ve ya retinal krem

Ben yıllardır her türlü kremi kullanmış,dermapen, altın iğne vs bir sürü işlem yaptırmış biri olarak şimdi tekrar bir kreme başladım ama pek bir sonuç alicak gibi gözükmüyorum 13gun oldu kullanıyorum ama olduğu gibi duruyor kimsenin günahını almamak için sonuna kadar kullanacağım ancak işe yaramazsa burdan yazacağım kremin isminin yazılmasının kurallara Uygun olup olmadığını bilemedigim için yazmadım ama düzenli bir şekilde kullanıyorum yani ne bileyim azda olsa bir etki beklerdim ama hiç bir etki yok verdiğim paraya yazık oldu sanırım expigment daha çok işe yaramıştı

Selam kızlar cildimde kahverengi lekeler var güneşten kaynaklı muhtemelen dudak üstü bildiğiniz bıyık oldu kullanıpta memnun kaldığınız krem veya kürler varmı?Yaşım 42 tecrübelerinize talibim 🙏🌸
Cildinizde leke varsa disari ciktiginizda, bakkala bile giderken mutlaka gunes kremi surun.
Cildinizdeki lekeler icin ise c vitamini serum jumiso ya da numbuzin öneririm.. ayrica axis y dark spot serum da lekeler icin cok basarili bir serum. Yine trenaxamic asit cilt lekeleri icin cok basarili bir icerik inkey list maska olani öneririm. Cilt esitsizligi icin glutatyon iceren serum ve kremler de faydali. Jeuvenile glutatyon serum onerebilecegim bir tanesi. Eger cok ciddi lekelenme varsa medipeel melanon serisini oneririm. Kis aylarinda gece rutininde retinol tavsiye ederim.

X