Ciltteki aşırı kuruluk ve kırmızılıklar

fundaserdar

Prensesim Abla Oluyor
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2012
241
15
selamlar kızlar bende bir kaç gün önce hamile olduğumu öğrendim darısı isteyenlerin başına inşlh çok da planlı değildi ama kısmet böyleymiş dedik :)

sizlere sorum şu ben 1 aydır yüz kızarması ve pullanma kuruluk yaşıyorum. dr kesinlikle hiç birşey sürme dedi ama kuruluğa dayanamıyorum kızarıp pul pul dökülüp kalan deri yanıyor. 3 sene önce roaccutene tedavisi gördüm ve cildim aşırı kurudu. benimle aynı derdi yaşayan ya da bilgisi olan lütfen yardım etsin.

leke yapmayacak dr tavsiye ettiği sizlerin bildiği bir krem var mı yoğun nemlendirecek. yüzüne nivea,bepantene bile sürme dedi o derece çaresiz kaldım

Bol bol su iç.Su vücudun nem ihtyacını da giderir.Yalnız doktorun neden nemlendiriciye de izin vermedi ki..?Benimde pul pul olur ve nemlendirmediğim zamanlarda olur genellikle..Bu arada bebeğin de hayır olsun.Sağ salim kucağına alırsın inşallah...

Su içiyorum canım şimdilik günde 2 lt civarı zamanla artırıcam. ama gebe kaldıgımdan beri cildim çok bozuldu 1 ay önce böyle bir sorun yoktu. amin çok sağ ol canım darısı isteyenlerin başına inşlh sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin allah

kızlar bilgi amaçlı yazıyorum. krem bile sürsem yüzümdeki kırmızılık ve yanma artı kuruluk geçmedi. bayram sonrası dr a gidicem ne söylediğini burdan yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…