cilt lekesi acil yardim

hanımlar ben yıllardır bıyıklarımı cımbızla alıyordum birkaç hafta önce lazer yaptırdım şuan rahatım. ama cımbızdan dolayı dudak üstümde bir renk açılması var. acnelyse krem aldım bu gece uygulamayı düşünüyorum faydası olur mu acaba??

hanımlar ben yıllardır bıyıklarımı cımbızla alıyordum birkaç hafta önce lazer yaptırdım şuan rahatım. ama cımbızdan dolayı dudak üstümde bir renk açılması var. acnelyse krem aldım bu gece uygulamayı düşünüyorum faydası olur mu acaba??

bu lazer kaç seansta bitti bıyık için

Burnumun ustu gunesten yanmisti. Onu soydum ve iz kaldi. Etkili bir yontem var midir. Ne yapsam gecer

benim burnumdada günes lekesi var o sekilde kaldı.bende rahatsız oluyorum.birde burnumun üstünde iki kasımın arasında nokta seklinde ben gibi morluk oldu orası mosmor o nasıl geçer bilen var mı iki haftadır var çok rahatsız oluyorum.mavi mavi duruyor

bende suan expiment kullanıyorum 3.günüm daha etki yok ama eğer başlıcaksanız ve hassas cildiniz varsa yuzde 2 likle baslayın derim :KK14:

"Cilt Lekesi için hazırlayacağınız maskede baz olarak pirinç unu kullanacaksınız. Bu maske profesyonellerin kullandıkları etkili bir bakım maskesidir. Yani bu tarifi genelde vermezler, ot çer çöpten bahsederler siz de bir faydasını göremezsiniz. Pirinç unu içeriğindeki maddelerle cilt lekesine oldukça iyi gelir. Sonrasında kullanmanız gereken maddeler, c vitamini, glikolik asit, laktik asit ve b3 vitamini ile pirinç kepeği yağı ve nar çekirdeği yağı.

Malzemeler

2 Yemek kaşığı pirinç unu
1 çay kaşığı nar çekirdeği yağı
1 çay kaşığı pirinç kepeği yağı
yarım çay kaşığı c vitamini (L-ascorbic acid)
yarım çay kaşığı b3 vitamini (niacinamid)
yarım çay kaşığı glikolik asit %25 çözeltisi
yarım çay kaşığı laktik asit %20 çözeltisi
1 yemek kaşığı su

1 yemek kaşığı suyun içerisine c vitamini ve b3 vitamini ilave edin vitaminler suda erir. Daha sonra diğer maddeleri bir kaba koyup iyice karıştırın ve cildinize sürün. Maske cildinizde 30 dakika kadar durduktan sonra cildinizi yıkayınız."

(alıntı)

X