Cilt lekeri için

sayer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2013
98
125
Arkadaşlar merhaba marka adı veriliyor mu bilmiyorum ama sante plus un leke kremini kullanmaya başladım tüm yorumlar olumlu kullanan var mı aranızda

Arkadaşlar merhaba marka adı veriliyor mu bilmiyorum ama sante plus un leke kremini kullanmaya başladım tüm yorumlar olumlu kullanan var mı aranızda
Canım ben bekarken herşey kullandım sivilce lekeleri için fakat hiç biri fayda etmedi taa ki doğum yapana kadar üzgünüm ama doğum yapana kadar geçmiyo o lekeler bide hamileyken aloe vera sürmüştüm oda çok etki etmişti

2 kere doğum yaptımdoğumla alakalı değil de sanırım hormonel bi problem var test yaptıracağım bu kremi de 17 gündür kullanıyorum ama çok da aman aman demedim bakalım bir aya tamamlayacağım

2 kere doğum yaptımdoğumla alakalı değil de sanırım hormonel bi problem var test yaptıracağım bu kremi de 17 gündür kullanıyorum ama çok da aman aman demedim bakalım bir aya tamamlayacağım
Valla benim doğumdan sonra geçti bekarken berbat bir yüzüm vardı lekeli sivilceli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…