cilt lekeleri ile cinsiyet

mikelanjo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
178
1
arkadaşlar cildimizde çıkan lekelerle cinsiyetin ilgisi varmı benim cildimde lekeler çıktı kızdamı çıkıyor erkektemi

halk arasında kızdan diyorlar ama benimde kızım olacak tenimde bir değişiklik yok akrabalarımda birinin oğlu birinin kızı oldu kızı olanın yüzü daha bir parlaklastı oğlu olanın yüzünde lekelenme oldu
kız leke yapar
oğlan guzellestirir derler ama bence inandırıcı degil
bünye ile alakalı

halk arasında kızdan diyorlar ama benimde kızım olacak tenimde bir değişiklik yok akrabalarımda birinin oğlu birinin kızı oldu kızı olanın yüzü daha bir parlaklastı oğlu olanın yüzünde lekelenme oldu
kız leke yapar
oğlan guzellestirir derler ama bence inandırıcı degil
bünye ile alakalı

teşekkürler canım cevapladığın için benim oğlumda hiç çıkmamıştı bu sefer lekeler çıktı cinsiyetini merek ediyorum 16 haftalıkken göstermedi:ecrin_bebek:

kız annenın guzellıgını odunc alır dıyolar kzıda cıkıyo dıyolar ama
benım oglum olucak bende de var zemuszemus

Benim bebeğimde kızdı ve yüzümde zerre leke olmadı aksine görenler pek güzelleşti diyordu...

Yalnız birşey doğru çıktı bende burun genişler büyür gibi olurmuş kız bebekte ama eski haline döndü tabi şişlik indi....

ben kızımda yuzum sıstı lekelenme oldu cok cırkınledım sımdıde degıştın dıyorlar ama bılmıyorum oglum olucak dedıya doktor bakalım artık daha yenı 6aydan sonra degışıyor yuzum

X