Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilekle göğüs büyütmek!!!!!

melmel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
27
0
Arkadaşlar ben 1 senedir küç ve normal çilekle göğüslerime hftada 3-4 defa masaj yapıyorum ve geçen seneden bu yana gözle gözülür bir fark var ve çok ama çok mutluyum.! 75 takarken şimdi 80 takıyorum kesinkle şu 2 yöntemi uygulayın kaydirigubbakcemile2

Canım nasıl uyguluyosun çilekle masajı ezip memeişlere sürüp masajmı yapıyosun kaç dakika detaylı yazarsan sewinirim canım sewgilera.s.

canlarım isterseniz çileği yarısından kesip açık kalan kısmıyla göğüslerinze sürüyosunuz ve ya çileği iyice ezip sütle karıştrp buz haline getrysnz istersenzde buzla masaj yapıosnz ikisnide denyn inanın bana çok faydasını görceksnz bunu bana isvçredykn bi tane kadın söylemşti umursamamştm ama 1 ay düzenli yapınca inanamadımmmm==)

çilek yağı alınıp yapılsa olmaz mı,misal çilek mevsimi yaklaşıyor ama
ya kışın nasıl olacak ki?

yaa bende kışın çoğunlkla çilek yağıylayaptm ama normal çilekle olan daha etkili cnm.. kışın bile satılıo artık çilek marketlerde ztn.. ayrıca buzlu olan karışıma çok çilekte gtmio ztn cnm öyle dene.

:)) 2 gün önce bir arkadaşın 'yer yarılsada içine girsem' konusuna aşağıdaki mesajı yazmıştım:) çokk meşhurdu bu çilek olayı:)

QUOTE=Zeynep neslihan;6143356]geçen sene bu sitede çilek yağının göğüs büyüttüğünü yazmıştı kızlar,bayağı meşhurdu herkes alıyor falan ...bende gittim aktara,çilek yağı var mı dedim,adam valla kalmadı hepsi bitti ,tv de mi çıktı radyoda mı söylediler bilmiyorum ama herkes bunu arıyor dedi sırıtarak:1shok: nasıl utandım anlatamam.Eyvah dedim adam anladı ne için alacağımı,hemen çıksam daha da tuhaf olucak,panik oldum,:bbo:sonra attım bişi şundan da var mıydı mide ağrısı için falan diye çıktım ordan.[/QUOTE]

çilek yağı alalım o zaman çileklede yaparız ikisini dönüşümlü olarak kullanırız çileği bulamasak yağı dimi amayerimseniben

yok cnm küç ayrı çilek ayrı=) sıkılştrmyada kesnlkle etkisi var kızlaar=)

yok cnm küç ayrı çilek ayrı=) sıkılştrmyada kesnlkle etkisi var kızlaar=)

ya canım sıkışacak memeiş yokki bizde büyütecek bişey lazım çilek ne yapıyo anlamadım sıkılaştırıyomu acaba ne yapsakkiii:uhm:

cnm büyütüo ve yanında sıkılaştrıo=) ve kesnlkle garanti veriyorum size bi 2 hfta düzenli yapın farkı görceksiniz.

cnm büyütüo ve yanında sıkılaştrıo=) ve kesnlkle garanti veriyorum size bi 2 hfta düzenli yapın farkı görceksiniz.

normal cılegı ıkıye bolup surecekmıyız ne kadar sure pekı bı de gunde kac kez yapacaz cnm ya bı cılek bı sefer ıcın yeterlımıhihoyyyt

cnm ben hergün yapmıorm haftada 2-3 defa yapıorm bi tanesi yetio bazende buzlu olanını yapıorm ikside işe yarıo cnm

cnm ben hergün yapmıorm haftada 2-3 defa yapıorm bi tanesi yetio bazende buzlu olanını yapıorm ikside işe yarıo cnm

buz hastayım zaten cnm ya onu yapamam masaj yaparken hasta oldum kaydirigubbakcemile3 uc aydır pekı cılek erıyene kadar mı ne kadar sure surecez

işte bitene kadar sürüosn işte cnm ve sürerken göğüs kaslarnı sık bu sayede çileğin kolejenini daha çabuk alıomş

işte bitene kadar sürüosn işte cnm ve sürerken göğüs kaslarnı sık bu sayede çileğin kolejenini daha çabuk alıomş

yaa cılek surdukce erıyomu cok ılgınce geldı bu bana ama denemeyı dusunuyorum bakalım hergun gunde bı kez yapsak olurmu bı ay boyunca sen kac beden sın sımdı cnm ne kadar sure duzenlı cılegı denedın yaa valla yıyıp gecıyoruz neler saklı ıcınde bıtkılerın meyvelerın hayret kırk yıl dusunsem aklıma cılegın gogusumu buyutecegı gelmezdı sırnaşık şeysırnaşık şey

öyle cnm valla banada hç gelmezdi hatta duydumda hç kaale almadım ama sonra denesem ne kaybederm die denedim ve şoka girdim ben 75 takıodm cnm ve şuan 80 takıorm ben haftada 3-4 defa uyguluorm.. bide küçü kullanıorm onunda etkisi oluo byk ihtmal sn kullandn mı küçü?

X