Bebek İkinci El cilek baby cotton buyuyen besik sifonyer uyku seti ve cibinlik

Squalen

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2014
18
1
34
Arkadaslar suan yenisi 2400 tl olan bu urunleri 1500 tl e satiyorum. Hepsi hasarsiz ve tertemizdir. Sadece sifonyer kullanildi. Bebegim bizle yattigi icin besigi gece uyumalarinda hic kullanmadim. Buyuyen besik, icindeki 2 yatagiyla beraber, uyku seti, cibinlik, sifonyer...

Sifonyer

Eklentiler

• P_20150128_194452.jpg
    P_20150128_194452.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 1.169
sadece sıfonyer satıyor musunz fıyat nedır yanlız werdgnz fıyat buraya gore cok fazlaa besık we sıfonyer fıyatı zaten ıkısı alıcak olsan o fıyata war

Sattigim urunler cilek markali urunler, alelade bir marka degil, 1 yildir bendeler ve daha 6 yil garantileri var, sizin bahsettiginiz tarzdaki urunlerde garanti soz konusu degil. Sizinde belirttigini gibi 100tl besik var 5000 tl besik var, hepsi sadece kalite meselesi ve tercih meselesi,dilerseniz cilegin.sayfasinda urunlerin guncel fiyatinada bakabilirsiniz, ben nerdeyse yari fiyatina veriyorum.

yok yok dogrudurr ama herkes burda bırazcık daha uygun bısıler arıyo ya ben o anlamda solemek ıstedım yanlıs anlayın kalıte meselesi illakı sadece sıfonyere talıbım nekadar olur hangı sehrdesnz

X