Lekeler, Çiller Cildinizin Rengini Açmak İçin..

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Arzunaz09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
2
1
25
Merhaba arkadaşlar
Sitenize yeni üyeyim bu konu hakkında bu yöntem yazıldımı pek bir fikrim yok. Size 2 yıldır arada bi annemle yaptığımız bir yöntem paylaşmak istiyorum.
Annemin teni buğday rengi ve yüzünün sağ tarafında yanık izleri vardı gençliğinden kalma.
Ben ise beyaz ve hashas tenliyim. Bunun için yüzümde güneşden oluşan lekeler oluştu. Ve çoğu kadının yaşadığı bıyık üstü kararmalar gözaltı koyulukları.
Lafı fazla uzatmadan 2 yıldır analı kızlı yaptığımız etkili yöntemi göstereceğim size.
Malzemeler:
1 yumurta akı
1 yüze uygulanacak fırça
Peçete
Yapılışı:
İlk önce yumurta akını yüzümüze ve gözaltlarımıza sürüyoruz
Sonrasında ise ikiye ayırdığımız peçeteleri kullanıyoruz nasıl ayrıldığını resimle gösterdim ve bu peçeteleri yüze yapıştırdıktan sonra peçetenin üstünede yumurta akını sürüyoruz
Yaklaşık yarım saat 1 saat bekliyoruz
O peçeteler yüzünüzde kaskatı olmak zorunda ve normal bir şekilde kuruyunca soyarak çıkarıyoruz. İlk yaptığınızda bile fark göreceksiniz. Haftada 2 defa yapmanız cildiniz için yeterli olacaktır.

bunun için yoğurt+1 çay kaşığı karbonat karışımı da çok işe yarıyor. ama karbonat yoğurdun içinde köpürünce yoğurt yüzünüzde sütlü sütlü kokuyor ben dayanamıyorum dayanan varsa yapsın :KK48:

Yoğurtla karbonatı hiç denememiştim. O kürlede aynı şekilde peçete uygulanıyormu acaba

X