cildindeki sivilce ve yara izlerinden şikayetçi olanlar okusun

nuli

dante gibi ortasındayız..
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
24
0
47
yüzümdeki sivilce ve yara izlerinden çok muzdariptim.bir sürü pahalı krem ve maske denedim olmadı..şubatta eşim katı meyve sıkacağı alıp eve geldiginde sadece enerji olsun diye sabahları kendime elme,portakal,v.s.meyvelerinden içecek hazırladım...15 gün sonra herkes cildimdeki pürüzsüz ve lekesiz güzelliğin sebebini sormaya başladı,ilk başlarda bende çok şaşırdım...hala devam ediyorum özellikle elma suyu RABBİMİN bir mucizesi..kızlar mutlaka deneyin...:lepi:

paylaşımın için teşekkür ederim bnm de başım belada lekelerden. deniycem umarım bnde de işe yarar.

günde bir elmayı aç karnına yiyordum ama suyu daha etkili eyvallah

bende 33 yaşındayım ve yüzümde sürekli sivilce çıkıyor banada faydası olurmu acaba.

sevgili yasemin benim söylediğim yöntem sivilceye değil sivilcenin sebep olduğu yara izlerine karşı sevgiler

aynı dertten muzdaripim arkadaşlar ben de offf.. 33 yaşındayım ben de kurtulamadım,yıllar önce tedavi gördüm,büyük oranda rahatladım ama yine de arasıra çıkıyor ama esas beni üzen bırkatıkları lekeler ben de içiyorum bu ara elma suyu davam ediyim en iyisi,umarım bana da faydası olur .paylaşımlarınız için teşekkürler

Kızlar bende 34 yaşındayım kızken böyle sivilcelerim olmamıştı bu sene neden bilmiyorum sırtımda falan olmaya başladı canım sıkılıyor doğrusu bu duruma.

Canım acaba tam olarak hangi meyvaları kullandın?
Meyva suyunu normal su yerine içmenin daha iyi olduğu söyleniyor. Sebebi de içtiğimiz su ve ya aldığımız sıvılar hücrelere kadar taşınıyor, ki buna cilt hücreleri de dahil, dolayısıyla da beden sağlıklı cilt güzel bir hale geliyor, normal meyvayı yediğimizde neden bu kadar olmuyor? Çünkü meyva yedimizde aldığımız su meyva suyu kadar iyi dağılmıyor vücuda.

kızlar elma suyunun yanık izini bile geçirdiğini duymuşmuydunuz..ilginç ama gerçek...

denemesi gayet kolay bir öneri...umarım bende de sonuç verir...47 yaşına giriyorum yarın ve hala sivilcem çıkıyor :roflol:..hormonal bir sorunum da yok..:eek: sanırım karaciğerden geliyor ama çözüm bulamadım..:1no2:ne yaptıysam boş...:jeyyar:

hemen yarın katı meyve sıkıcagı alıyorum bende sivilce pek yok ama önceden kalma sivilce lekeleri var inş işe yarar zararı olmıyacagı kesin

sivilcelerimden dolayı gözeneklerim var onlarada etkili olurmu acaba?

sebze ve meyve , her derdin ilacı............herşeyin devası doğada allahımın bize sunduğu nimetlerde...şükürlerler olsun rabbime....:Saruboceq:

kızlar elma suyu elmadan daha mı etkili..
suyunu içmek mi gerekiyor yoksa yesek de yeterlimi..
bende si,vilce lekesi filan yok sivilcede yok ama ben cildime çok düşkünüm ve yıpranmadan önlemini almak istiyorum..

aaa ben eskiden işe giderken aç karnına elma yerdm sadece sabah sabah kahvaltı yapamadığımdan ama herkes derdi cildin ne kadar güzel pırıl pırıl diye nedeni elmaymış demek neden bıraktım ki hemen tekrar döneyim ben en iyisi teşekkürler canımmmm

ben hergun elma yiyorumm bebek gibi cildim varr ne leke ne siyah nokta ne de sivilcee cildi temiz tutmakta önemli

hemen elma alıp geliyorummmm...:eek:

X