Lekeler, Çiller Cildimee iyi gelen bakim urunlerii

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Prencesx

Nasilda acitiyor su veda dediginiz.
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
535
90
Kizlarrr size gunluk cilt bakimi rituelimden bahsedicem cnkuu cok faydasini gordum. Oncelikle cildim kuruyduu fakat sonra t bolgem yaglanmaya basladi yani suan karma dan yagliya donuk diyebilirim. Boyle olunca haliyle sivilceler falan cikti cillerimde var zaten. Acayip sinirlerim bozulamya baslamistikiiiiiiiiii... Her sabah kalktigimda yuzumu kukurt sabunu ile yikiyorum biraz bekleyiyrm yuzumde 2 dk kadar hem yuzun yagini aliyr hemde svilceleri kurutuyr, kecisutu sabununuda tavsiye ederim. Daha sonra cildim suanda hafiften yagli oldugu icin cok cok az olmak sartiyla ve kuru yerlere daha fazla olmak sartyla clinique dramatically different moisturizing lotion suruyorum zaten odullu bir krem. Cilde o sagligi geri veriyr diyebilirim cok memnunum. Eger disari cikacaksam makyaj atinada cok iyi oluyr. Aksamlari ise eger makyajszsam clinique liquid facial soap ile yuzumu yikiyorum ama makyajliysam ustunden bide garnierin ucu fircali bir jeli var derinlemesini temizliyor onuda uyguluyorum. Daha sonra lekeler icin ducray melacreen uyguluyorum. Haftada iki gunde maske yapiyorum birinde strawberry mask digerinde ise su misirunuyla yapilan. Ayrica kisinda kiels gece iksiri kullaniyorum cokk cokkk memnunum ama yAzin yag bezecikleri yaptigi icin biraktim. Bu seiklde kizlar ben etkili olan urunleri yazdim gercekten faydasini gordum umarim sizede bir yararim dokunur. Cillerimin baya bir rengi acildi gecmiycegini biliyrm ama hafiflemesi guzel. Bu arada gunes lekeleri snradan oldugu icin gecmesi mumkun . Bu urunler birazcik palaiya patlayabilir ama yaglarlada bu is uzun sureli bir sekilde cozelebilirr. Herkeseee sagliklii guzell ciltli gunlererr :-)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X