Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Cildime uygun kapatıcıyı hala arıyorum..

sebul43

Guru
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2010
266
1
Arkadaşlar merhaba, uzun süredir cildime uygun kapatıcı arıyorum , kuruya dönük ve oldukça hassas bir cilt tipim var (örneğin dove marka krem yüzümü soyuyor, vaseline krem sürdüğümde yüzüm yanıyor v.s.) sebamed ve bebek kremi ( nivea ) kullanıyorum :KK1:
fondöten sürdüğümde yüzüm resmen kaşınıyor ve rahatsız oluyorum , fondoten değil de daha hafif doğal bir kapatıcı arıyorum. yüzümdeki yoğun miktarda gözenek var , bunları kapatmak için ne kullanabilirim?

Arkadaşlar merhaba, uzun süredir cildime uygun kapatıcı arıyorum , kuruya dönük ve oldukça hassas bir cilt tipim var (örneğin dove marka krem yüzümü soyuyor, vaseline krem sürdüğümde yüzüm yanıyor v.s.) sebamed ve bebek kremi ( nivea ) kullanıyorum :KK1:
fondöten sürdüğümde yüzüm resmen kaşınıyor ve rahatsız oluyorum , fondoten değil de daha hafif doğal bir kapatıcı arıyorum. yüzümdeki yoğun miktarda gözenek var , bunları kapatmak için ne kullanabilirim?

canım biobelindanın gliserinli ve E vitaminli el kremi var süper bişi dene derim,el keremi ama cildede iyi geliyor:KK34:

Canim vichy lifting teint diye bir makeup var cam sisede sadece eczanelerde satiliyor hassas ciltler icin tavsiye ederim kapatilicigida oldukca iyi..

aradığınız şey belki bu olabilir

$DSC08776.jpg

şimdi internetten baktım da ürün cok basarılı..ama renkler koyu mu yoksa bana mı oyle geldı anlamadım..mesela kapatıcısının en acık rengi ve fondotenının en acık rengi hangisi..kullananlar yardımcı olabılır mı acaba

el kremi yüze sürülür mü arkAdaşlar yapmayın çogunun içinde e vitamini oluyor ve tüylneme yapar

Ürünü şimdi aldım kullandım,kapatıcılıgı cok iyi.Ama az süreceksiniz.Bi de çok çok açık tenlıysenız almayın derim,15 opal bile bana bi ton koyu geldi.Belki de kapatıcılıgının sebebi burdan gelıyordur.

X