Cildim sonradan bozuldu

papatyayolu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2024
2
1
23
Arkadaşlar merhaba normalde kafaya hiç takmıyordum ama artık takmaya başladım cildim küçük yaşlarda sivilceler çıktı çok kötüydü herkes soruyordu anneannem akrabalarım vs yemek yiyorduk anneannem bana hasta mısın bu ne felan dedi . Her neyse ben sivilce tedavisi gördüm sonra elhamdüllah geçti sadece 2 tane skar izim ve lekem vardı . 2022 yılına kadar cildim benek gibiydi ne siyah nokta, ne gözenek vardı ne yağ kir , lekelerimi bile takmıyordum çünkü lekelerim açılmaya başlamıştı ve her yatarken düzenli cilt bakımı yapıyorum . Cildim şimdi acayip kötü hiçbir zaman gözeneklerim yoktu gözeneklerim kesinlikle geçmek bilmiyor delik deşik ben serum kullanmıyordum kullanmaya başladıktan sonra mı oldu sivilceler çıkmaya başladı cildimin cilt bariyeri bozuldu eski resimlerim karşıma çıkıyor ne yapabilirim nasıl eski haline dönerim. Gözeneklerin tamamen yok olması mümkün değil mi artık ben 1 seans ramazan ayında PRP tedavi yaptırdım 3 seans aldım bu ekimdede gideceğim sizce ne düşünüyorsunuz iş yerindekiler cildimi çok beğeniyor şu ben beğenmiyordum

X