Cildim çok kuru

Derya ama dertli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2017
197
115
30
Mrb arkadaşlar benim cildim aşırı kuru yüzüm böyle geriliyor kuruluktan ne denediysem olmadı bana güzel nemlendirici önerirmisiniz bide burun kenarlarım hep bul bul bıktım artık bu görüntüden

Bende aynı sorun vardı. Ben şimdi nivea detox kil özlü peeling maskeyi yüz fırçasıyla masaj yaparak yediriyorum. Duruluyorum ardından garnier nem bombası sürüyorum cildim hem ışıl ışıl hem yumuşacık ve hiç kurumuyor. 1 gün arayla yaparsanız çok memnun kalırsınız

Bende aynı sorun vardı. Ben şimdi nivea detox kil özlü peeling maskeyi yüz fırçasıyla masaj yaparak yediriyorum. Duruluyorum ardından garnier nem bombası sürüyorum cildim hem ışıl ışıl hem yumuşacık ve hiç kurumuyor. 1 gün arayla yaparsanız çok memnun kalırsınız
Işin püf noktası fırça çünkü o kuruluk ölü deriler

Gebelikten ötürü cildim o kadar kurudu ki sac egzamam bile çıktı.
Yüzüm için Diadermine Micellar Yüz Yıkama Jelinin kuru ciltler olanini kullanıyorum sonra da yüzüme bee beauty gece kremi
Banyoda da mümkün mertebe hafif hafif keseliyorum ki pulpul görüntü gitsin
Öneririm

Mrb arkadaşlar benim cildim aşırı kuru yüzüm böyle geriliyor kuruluktan ne denediysem olmadı bana güzel nemlendirici önerirmisiniz bide burun kenarlarım hep bul bul bıktım artık bu görüntüde

merhaba canım bunun en etkili yolu cildi neme doyurmak yogun hyaluronik asitle beraber benim ablamın cildi öyleydi çok kuruydu kuruluktan acıyordu düzenli cilt bakımı ve serumlarla daha toparladı gibi

Mutlaka bol su icin sicak suyla dus yapmayin ve soguk havadan koruyun ... bunlari kesfetmeden once baktim olmuyor aldim bebe yagini yanak gozeklerim haric alnima vs surdum 2 gunde kendine geldi

X