cikolata_delisi'nin tatlı çeyiz telaşı

canım o zenci kızın takımının markasını hiç hatırlamıyorum ama morlu olan yeni inci

2li takımım yumuşacık çok rahat gözüküyor su şişelerime ve meyvesuyu karafıma bayıldım daha çok istiyorum ama ıvır zıvırlada doldurmak istmiyorum çeyizi az öz olsun şu yumurta ayırıcı da çok ucuzdu alıverdim :))

Eklentiler

• images.jpg
    3,2 KB · Görüntüleme: 199
  • indir (1).jpg
    4,8 KB · Görüntüleme: 228
  • indir.jpg
    3,4 KB · Görüntüleme: 232
  • pr_01_20374_max.jpg
    8,9 KB · Görüntüleme: 212
  • pr_01_20375_max.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 231
  • yumurta ayırıcı.jpg
    5,8 KB · Görüntüleme: 209

takım olarak bardaklarım sade ve oldukça şık 6 lı aldım
battiniyemi sipariş verdim gelince görücem

keşke fincanlaırmı 6 lı değilde 2 takım alıp 12li yapsaydım çok pişmanım şu anda hiç bi yerde bulamıyorum

ve sıcak su torbam çok ciciş :)
son olarak uyku çorabı aldı sevdiceğim 2 tane bunun benzeri aynısı değil örenk olarak koydum

Eklentiler

• B6491_E34_13WN_01_01.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 242
Cok güzek aldıklwrın ... en cok battaniyeye bayıldım canm ben daha hic battaniye alamadm bahar gelmeden almam lazım ama kararsız kalıyorum sen hangi markadan aldın fiyatı ne acaba güzel ve baya kalın gözüküyor

canım herşeyin çok güzel ne çok gecelik vs almışsın benim gibi güzel günlerde kullan bu arada battaniyeden kuzenim almış bana karacadan çok güzel yumus yumus rengide harika güle güle kullan

karaca sarah anderson yaz çıkar googla çift kişilik 70 tl canım cookplus sitesinden aldım tek çekim alınca öyle geliyo
canım herşeyin çok güzel ne çok gecelik vs almışsın benim gibi güzel günlerde kullan bu arada battaniyeden kuzenim almış bana karacadan çok güzel yumus yumus rengide harika güle güle kullan
geldi battaniyem iyiyki almışım valla canım çok bgendim bahar gibi aynı kışta baharı getircez inşallah teşekkür ederim

2 adet yeşil :)

harika bir kahve ve bitki çayı presi :)

2 küçük boyutlu mumluk denedim çok cici bi ışık verdi görünüşü de çok hoş yatak odamda harika durucak:)
patates ezeceği olduça sağlam paslanmaz çelikten

2 adet mavisinden :))

sarımsak ezeceğim hemde kabuklu kabuklu içine atıyoruz ne kasar içinde sarımsak olan herseyi sevsemde ellerde kalan o kokuyu sevmiyorum :)

vee uzun zamandır her yerde gördüğüm almak istediğim tatlışlarım ben nasıl kullanmaya kıycam bunları kii :)

Son düzenleme:
son aldıklarım

Eklentiler

• gri.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 177
  • kad.jpg
    140,9 KB · Görüntüleme: 185
  • kadı.jpg
    139,1 KB · Görüntüleme: 176
  • kadın.jpg
    208,6 KB · Görüntüleme: 170
  • kadınlar.jpg
    223 KB · Görüntüleme: 163
  • kadnn.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 176
  • saarı.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 153
  • yeşil.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 159
mo 3 adet aldım
sepetlerde küçük küçük ykmden aldım banyo için düşündüm lovobo üzerine

Eklentiler

• mor.jpg
    14,6 KB · Görüntüleme: 172
  • sep.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 172
  • sepet.jpg
    3,7 KB · Görüntüleme: 162
Son düzenleme:
Canim güle güle kullan cicilerini hepsi çok guzellerrrrr ne kadar çok çamaşır ve ev giyimi almışsin maşallah, özendim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…