Çikolata Kistini öğrenme, süreç, tedavi, gebelik

Mercan32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
107
54
25
Hanimlar lütfen çikolata Kisti hakkımda bildiklerinizi anlaşılır bir şekilden paylaşır mısınız benim sol tarafta 3 santim bir çikolata Kistim var tedavi edilmiyorum 20 yaşında olduğum için gebe kalmaya çalış diyor Dr lar ne yapacağımı bilmiyorum gebe kalamıyorum bir türlü

ne zmandır gebe kalamıyorsunuz

Kistin şikayetleri neydi sizde?

Bende de iki tane var biri 5,5cm biri 1,5 cm.İlk önce agrı basladı yururken ben kum dokuyorum sandım,doktora gittim hemen arastırma hastanesıne gönderdiler cok uzak dıye özele gittim uc aylık hormonlu bir ılac verıldı uc ay adet görür gibi kanamam oldu ve koku öyle böyle değil.kontrole gittim hıc kuculmemıs ama buyumemıs de.Doktor hemen amelıyat dedi.Dinlemedim, bir doçente göründüm,cocuk dusunene kadar(o zamanlar bir kızım vardı) bi ilaç verıcem onu kullan dedi üç ay kullandıktan sonra ilacı bıraktıgım ay hamıle kaldım,o ay da kontrolum vardı.Birer santim küçülme olmuş.Doktor istersen sezeryan oldugunda kistlerini alırım dedi.Ben ıkıncı cocugumu da normal dogurmak istedim.Doğum yapalı bir sene oldu ama henuz kontrole gitmedim,gideceğim inşallah.Geçmiş olsun arkadaslar size de.

Sizde hiç ağrı yapmıyor muydu peki kist?

Son zamanlarda ilişkide agrı oluyordu ama ben ona yormamıstım.Reglm yogun oluyordu daha cok

Visane miydi ilacın adı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…