Çikolata kisti

aysen01

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2022
78
12
28
Kızlar bende 4 cm çikolata kisti var iki aydır da büyümedi CLife kullanıyorum ikinci ayındayım ilk aydada ikinci aydada pıhtı geldi çok acaba kisti mi eritiyor yaşayanınız var mı

Kızlar bende 4 cm çikolata kisti var iki aydır da büyümedi CLife kullanıyorum ikinci ayındayım ilk aydada ikinci aydada pıhtı geldi çok acaba kisti mi eritiyor yaşayanınız var mı
Benimde gecen ay 1 cikolata kistim yok oldu biride 5.5 tan 3 cm e düstü ki bende senelerdir var ve bendende öyle pıhtı gelmişti ama ben bişey kullanmadım dua etmistim Rabbim ne büyük

bende bebek düşündüğümüzden CLife başladım suyu sporu ihmal etmedim ikinci ayımdayım inşaallah güzel haberler alırım pıhtı düştüğü anlamına mı geliyor orta orta pıhtılar geliyordu

Bende öyle oldu pıhtılar gelince doktora gittim 1 kist 3 cm dedi 2. Nerde dedim yokki dedi 5.5 cm di dedm yok 3 dedi sonra baska doktora gittim oda aynılarını söyledi ondan önce kac doktor benm 2 kistimden bahsediyordu ve gösteriyorlardı ekranda görüyodım bende Rabbim cok büyük bende istiyorum inşaAllah olur bu ay gönlümüzce amin

Bendede bi tane 4 cm vardı doktora en son ocakta gittim iki ay hiç büyümemiş dedi doktor mart sonu yine gel dedi bi bakalım dedi bu iki ay boyunca pıhtı şeklinde geldi orta boyutta geldi inşaallah güzel haberler alırım

Aminn inşaAllah

Ne güzel haberler bunlar. ıkı gün oldu ögrendim cikolata kistimin oldugunu ve cidden cok agrılıydı. Ogrendıgım günden beri sogan kürü yapıorum bugun pembe bi lekelenme oldu sizce nedendi

Ne güzel haberler bunlar. ıkı gün oldu ögrendim cikolata kistimin oldugunu ve cidden cok agrılıydı. Ogrendıgım günden beri sogan kürü yapıorum bugun pembe bi lekelenme oldu sizce nedendi
Adetinizliyken mi geldi kaç cm Koç adetmiş sizde kist geçmiş olsun bu arada

Adetinizliyken mi geldi kaç cm Koç adetmiş sizde kist geçmiş olsun bu arada
Teşekkür ederim Allah razı olsun. 2 cm cikolata kistiymis. Adetli degilim suan sogan kürü yapıyorum kist icin . Bugun geldi pembe leke

Kızlar ovülasyonum 23nde yüksek gündü ovülasyon testi de iki çizgi çıktı değerlendirdik iki gündürde hafif kan geliyor başına gelen oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…