Anket çikolata kisti

zumra fatma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2021
22
2
32
Arkadaşlar iyi geceler bana yardımcı olursanız sevinirim 30 yaşındayım 2 çocuk annesiyim benim 2 yıldır çikolata kistim var suan 5 cm 3 aydır adetime yakın çok şiddetli ağrım olur acilik oluyorum bugun kadın dogum doktoruna gittim aldırmak istiyorum dedim ama kistin bağırsağa yapışık oldugunu söyledi ameliyatin büyük olur dedi mr istedi ilaç başlayalım dedi ben çikolata kisti ameliyatının basit oldugunu duymuştum daha önce başına böyle birşey gelen varmı doktor birde Allah'tan 2 çocuğun var dedi

Arkadaşlar iyi geceler bana yardımcı olursanız sevinirim 30 yaşındayım 2 çocuk annesiyim benim 2 yıldır çikolata kistim var suan 5 cm 3 aydır adetime yakın çok şiddetli ağrım olur acilik oluyorum bugun kadın dogum doktoruna gittim aldırmak istiyorum dedim ama kistin bağırsağa yapışık oldugunu söyledi ameliyatin büyük olur dedi mr istedi ilaç başlayalım dedi ben çikolata kisti ameliyatının basit oldugunu duymuştum daha önce başına böyle birşey gelen varmı doktor birde Allah'tan 2 çocuğun var dedi
Ameliyatin durumunu belirleyen kistin konumu ve diger organlara olan etkisi diye biliyorum ben.

ilişki sırasında oluyor idrar yaparken oluryor birde regl donemindeyken büyük tuvaletimi yaparken çok agrım oluyor

Ben ameliyat taraftarıyım 2 tane çocuğum var zaten her ay düzenli acillik olmaktansa ben çok ağrı çekiyorum dogum sancısindan beter sinirde yapışık oldugu için
ameliyat zorda olsa bence olmalısın bende çok şiddetli ağrılar çekiyordu 11 nisanda ameliyat oldu çokda rahatladım psikolojik olarak bile ameliyat olmalısın

Bana herkes aynı gün ayga kalkarsın işini görürsün diyorlar ama dikiş oluyor mu
valla kim onu diyen bilmiyorum ama aynı gün anesteziyi zor atıyosun zaten en büyük sorunlardan birisi gaz ağrısı çekiyosun omuz ağrısı çekiyosun kalkmaktan kasıtları ayakta durmaksa duruyosun ama şişirilmiş karnınla zorlanıyosun ve tuvalet sorunu yaşadım ben bağırsaklarımda yapışıklık temizlendi ağrılarım oldu dikiş yok gibi yapıştırma dikiş ama illaki ağrıyo benim çok kanamam oldu ameliyatta ve ameliyatım 2 saatten fazla sürdü normalde o kadar olmuyomuş

ama hepsine ragmen çok rahatım çok şükür rezene çayı kimyon çayı iç sürekli gaz yapan şeyler yeme laparoskopide karnını karbondioksit ile şişiriyolar ameliyat için onun gaz sancısı normal gaz sancısından farklı omuza sırta vuruyo o yüzden gaz yapan şeyler yememek lazım

11 nisanda daha yeni ameliyat oldum vajinadan sıvı gönderip tüplerede baktılar benim ameliyatımda doktoruna sor istersen yapsa çok iyi olur senin içinde

X