Çikolata kisti ve hamilelik

Paw Lover

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2023
256
74
Merhaba, bebek düşündüğümüz için bugün doktora gittim alttan muane etti 8 ml ve 1 ml olmak üzeri iki tane kis var dedi çikolata mı normal kis mi bilmiyorum o an duymadım. Sonrasında işe gitmem gerektiğini için kan tahlili ve açıklamasını dinleyemedim annem gittim kisleri küçük ilaca gerek yok 3 ay sonra geldin küçülmüş mü büyümüş mü bakalım çocuk içinde hiç bir engel yok kis de sıkıntı yapmaz demiş ama sizlerinde mutlaka tecrübesi vardır bilgi almak istedim. Normalde reglim çok düzenli olurken 2 aydır ara kanama yaşıyorum regliye 3 gün kala sonra oluyorum sizce kisden dolayı olabilir mi ?

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-27-19-07-44-42_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 57
Bendede cikolata kisti var. Bazi doktorlar goruyor bazilari gormuyor. Bu kist hareket edip ultrasonda bazen kaybolabiliyormuş. Ama bu ca125 cikolata kisti ve kanser belirteci 50 birimin uzerinde olursa sıkıntılı oluyor. Sizin degeriniz gayet iyi. Belkide sadece folikul kistidir. 3 ay sonra tekrar ultrason kontrolune gidince belli olur.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Sizce bilginiz var mı bilmiyorum ama bebeğe engel olur mu hamile kalmakta sorun yaşar mıyım

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Sizce bilginiz var mı bilmiyorum ama bebeğe engel olur mu hamile kalmakta sorun yaşar mıyım
Bebege engel olmasi icin 5 santim uzeri ve tupleri tikayacak bir noktada olmasi lazim. Ben sizde cikolata kisti oldugunu bile dusunmuyorum acikcasi. Cunku 8 cm lik bir kist ca125 degerini fırlatırdı. banada cift tarafli cikolata kisti dediler ama sag tarafimdaki yok oldu. Cikolata kisti yok olmaz. Bazen doktorlar yanlış teshis koyuyor. Bence diger aylarda tekrar gidin doktora. Daha fazla doktor gorusu onemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…