Çikolata kisti ve ara kanama

merot

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2022
156
41
31
Merhaba, her adetime 10 gün kala damla damla kan ve lekelenme yaşıyorum. Bezende idrarla gelen bir damla kan. Bu çikolata kistim çıktığından beri var yani 6-7 aydır. Yaşayan var mı? Keza ben artık cıldırıcam

Maalesef kist ara kanamaları neden oluyor hatta en son adetten on gün sonra 10 gün boyunca azar azar kanamam olmuştu benim

Bu kistte malesef olağan bi durummuş. Ama inan hiç boş bırakmaya gelmiyor. 2 ay ilacımı ve kontrolü ihmal etsem sinsi bi şekilde aniden büyüyor. Ameliyat zaten yapmıyor doktorum nereye kadar gidecek böyle bakalım

Sizde çocuk var mı? Benim 2 yıldır olmadı aynen ilk çıktığında 2,5 cm di 5 ayda 6 cm e çıktı ama bana hiç ilaç tedavisi yapmadılar

Sizde çocuk var mı? Benim 2 yıldır olmadı aynen ilk çıktığında 2,5 cm di 5 ayda 6 cm e çıktı ama bana hiç ilaç tedavisi yapmadılar
Bekarım ben riskli olduğu için ameliyat olamıyorum zaten
Benim de aynı şekilde ameliyat edilmiyor. Çocuk olmadığı için yumurtalıklara zarar verebiliyormukistğn

Benim de aynı şekilde ameliyat edilmiyor. Çocuk olmadığı için yumurtalıklara zarar verebiliyormuş.
Kistin orda durması ayrı zarar veriyormuş, ameliyat ayrı zarar veriyormuş. Doktor yumarta dondurma işlemi yaptırmanı tavsiye ederim dedi

Bekarım ben riskli olduğu için ameliyat olamıyorum zaten

Kistin orda durması ayrı zarar veriyormuş, ameliyat ayrı zarar veriyormuş. Doktor yumarta dondurma işlemi yaptırmanı tavsiye ederim dedi
Durması yapışkanlı yapabilir tüp tıkanabilir dendi ama açılabiliyor sonra yanlış bilmiyorsam. Sizdeki kist kaç cm ?

Benşm de 5,5 cm xok geçmiş olsun. Bana da haber eder

misin? Senden doktor ca225 testi istedi mi?
Çok teşekkür ederim. Mr bugün çekildim daha ne zaman çıkar bilmiyorum. Benden istediği tahillerde ca125 vardı o biraz yüksek çıktı ama kist olduğu için yüksekmiş o yüzden normal dedi diğerler tahlillerde çok şükür iyi çıktı

Benşm de 5,5 cm xok geçmiş olsun. Bana da haber eder misin? Senden doktor ca225 testi istedi mi?
Sen ne zaman öğrendin kistinin olduğunu hangi hastaneye gidiyorsun?

Sen ne zaman öğrendin kistinin olduğunu hangi hastaneye gidiyorsun?
İzmir’de can a gidiyorum benşm de 35,1 çıktı senin kal çıktı? Ben 30 yaşındayım 6 aydır kistim var. 2,5 yu bi anda 5,5 a çıktı ca125 kanser markerı olduğunu biliyorum ilk çikolata kistinde de yüksek çıktığını sonradan öğrendim o gün ağlamaktan helak olmuştum :)

Ca125im 49 çıktı son tahlillerimde evet kanser teşhisiymiş ben de çok korkmuştum 4 sene önce kistim ilk çıktığında normal değerlerindeydi ilk defa bu kadar yüksek çıktı ama doktor normal dedi

Ca125im 49 çıktı son tahlillerimde evet kanser teşhisiymiş ben de çok korkmuştum 4 sene önce kistim ilk çıktığında normal değerlerindeydi ilk defa bu kadar yüksek çıktı ama doktor normal dedi
Evet normalmiş korkup başka doktora da sordum ben. Siz de hiç korkmayın çok yüksek bi değer değil dediler. Ben tüp bebeğe başlıyorum bu arada dualarınızı beklerim

Evet normalmiş korkup başka doktora da sordum ben. Siz de hiç korkmayın çok yüksek bi değer değil dediler. Ben tüp bebeğe başlıyorum bu arada dualarınızı beklerim
Allah yardımcınız olsun hayırlısıyla en yakın zamanda kucağınıza alın inşallah bebeğinizi

merhaba kızlar
umut olmak için yazıyorum.3cm çikolata kisti ile 9.ayımda doğal yolla hamile kaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…