çikolata Kisti Lütfen Okuyun

BALSIN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
97
0
Arkadaşlar Yardim Edin Bana. Bende çikolata Kisti Var.sol Yumurtalikta 3 Mm Lik Sağ Yurtalikta Yok Adetlerim Düzenlidir.yumurtlamam Ve çatlamam Normal.bir Ara Yasmin Kullandim Kistte Ne Küçülme Var Nede Büyüme Ayni Duruyor Doktor 8 Aylik Evli Olduğum Için 1 Seneye Kadar çiftler Hamile Kabiliyor Yani Hamile Kalmama 1 Seneden Sonra önemli Kiliniyormuş.bu Kistle Doğal Yollarla Hamile Kalan Varmi Biliyormusunuz Arkadaşlar Kenmimi çok çaresiz Hissediyorum Her Ay Hüsranla Sonuçlaniyor.neyapmaliyim Yardim Edin çildiricam

canım benim arkadaşımın seninkinden daha buyuk çikolata kisti olmasına rağmen 3 tane çocuğu var. tabii ki evlendikten hemen sonra hamile kalmış ilk çocuguna diğerleride peşinden olmuş hemen. şu anda da doktor aralıklarla menapoza girdiriyor onu birde kocakarı ilacı kullanıyordı onun çok işe yaradığını soyluyordu. bence endişe etme

Sakin Ol Tatlim Ilk Başta Sakin Olmalisin
Stres Herşeyin Başi
Hamile Kalamamanin Sebebi Stres Bile Oluyo Kist Değilde
Rabbim Gönlüne Göre Versin
Sevgilerimle......

canım bende kist yok çok şükür ama ben senden daha uzun bi süredir bebek bekliyorum tam 2 yıl bitti.tabi daha uzun bekleyenlerde var.inş biz öle olmayıp biran önce bebeklerimizin kokusunu duyarız kucagımızda allah isteyen herkese versin tattırsın o duyguyu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…