çikolata kisti hakkinda yardimlarinizi bekliyorum

aysesakarya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
13
0
37
Merhaba arkadaşlar.ben yeni üyeyim.başimdan geçenleri kisaca anlatayim.doktor yaklaşik 2 hafta önce 2cm çapinda çikolata kisti olduğunu söyledi.6 ay bekle hamile kalamazsan 6 ay sonra kapali ameliyat yapalim dedi.1 hafta sonra başka doktora gittim.çikolata kistinin 4-5cm çapina büyüdüğünü söylediler.hsg testi çektirecekmişim.hastaliğim bittikten 2 gün sonra.1 hafta içinde kistin bu kadar büyümesi beni çok kaygilandirdi.

Yardimlarinizi bekliyorum.

arkadaşım diğer yazdığın sayfaya bşiyler yazdım.sıkıntını anlıyorum.ama 2 dr birbirinden çok farklı şeyler söylemiş.bence hiç zaman kaybetmeden bir prof a git.sen dr a hangi şikayetle gittin ilk gittiğinde?sen bebek düşündüğün için dr 6 ay bekle demiş.normal yollarla bebek olacak mı diye bakıcakönce.eğer olmazsa kisti ameiyatla alacak.benim drlarım ameliyat olursan açık ameliyat ol diyorlar.hemen başka bir dr a görün ve bakalım gerçekten o kadr büyüdümü.haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…