Saç Rengi ve Saç Boyama Çikolata kahve saç rengi

The Winchesters

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
4.101
7.449
Hanımlar merhaba,

Saçlarım siyah, kendi rengi. Hiç boya yok. Daha önceden hem biraz heves hem de tek tük beyaz için gece mavisine boyamıştım, dışarıda belli oluyordu sadece, çoğu insan anlamamıştı bile. O kadar koyu yani rengi. Biraz değişiklik olsun boyayayım diyorum. Boyamışken de çikolata kahve olsun istiyorum. Hangi renklerle elde edebilirim acaba bu rengi? Teşekkürler.

Saçınızı komple açma işlemi olmadan çikolata kahve istediğiniz gibi tutmayacaktır. Saçınız yıpranacaktır bu durumda.

Saçınızı komple açma işlemi olmadan çikolata kahve istediğiniz gibi tutmayacaktır. Saçınız yıpranacaktır bu durumda.

Hmm yok saçımı açmagı düşünmüyorum ya. Koleston un dore kahvesine boyadım (eşim seçti rengini) ama tabii ki (beklediğim gibi yani) kutu üzerindeki boya tutmadı. Beyazlarımı da pek kapatmadı. Ama ilginç şekilde beyazlarımın olduğu yerdeki siyah saçlarımda renk baya belli oluyor, hoş da duruyor. Bir dahakine iki kutu ile deneyeceğim bakalım, saçlarım omzumda ama az geldi herhalde. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Benim de saçlarım sizinki gibi simsiyah ve ben de çikolata kahvesi rengi severim. O yüzden öncesinden saçımı Loreal markanin blonde rengiyle boyarım ve saçlarım biraz olsun açılır. Onun üzerine de çikolata kahve boyası ve istediğim rengi elde ediyorum. Yanı sac acıcı değilde blonde renk olan boyayı alıyorum sadece. Hafif rengini açması yetiyor bana. Ve saçlar da çok yıpranmamış oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…