ciger et,pc basina oturma,ve hamileyken bebek emzirme

askprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
412
1
39
arakdaslar slm nasilsiniz ilk once ben bu sorularr kafama cok takildi ve ben ozel hamilelik burosuna sordum ben ehr ay kontrole gidiecegim kizimdada gitmistim ama bu sorualr soyle cevap aldim aysak mi diye sordums akincalimi diye ve sunu dedi

arada sirada et yiyebilirsin ciger vs hepsi dedi ama cig olmayacak,pc basina oturmak bebege zarari olmazmis.bebek emzirmekte dahil hamileyken ama ben yinede vermem cunku sutuma ci olabilir midesini bozabilir ama normalde sakincasi yokmus arkadaslar lutfen bunlari iyce arastirin gercekten cok guzel sorualra cevap aliyoruz burdan ama tam ayzinki insanalr yanlislik yapmasin ve bu konu hakinda gercekten bilgiler edinmek isterim daha fazla cunku bilmek iyi bsiey ama ben sakincasi yok diye ozel email aldim sagolun arakdaslar

Yazından bir şey anladım bazı yerlerde harfler karışmış..anlatmak istedigin ne çözemedim sütüm acı falan demişsin nasıl yani ..daha net ve açık olursan noktalama işaretlerine uyarak..

bunda anlamıycak bişey yok küçük emzirdiği bi bebeği varmış sanırım 2. ye hamile kalmış doktor bebeği emzirebileceğini söylemiş fakat kendisi sütünün acı olduğunu ve bebğin midesini bozabileceğini düşünmüş :nazar:

hamileyken pişmiş eti ciğeri niye arasıra vermişler bende o kısmı anlamadım. kan lazım bol bol yemek lazım. hamileyken de bi müddet sonra süt kesiliyor diye duymuştum. pc başında pturmaya bi şey diyemiyorum farkı görüşler var.

arkadaşlar benim anladığım bazı arkadaşlarımız konu açıyor ya ciğer tehlikelimi,bilgisayar başında kalmak zarar verirmi,hamileyken emzirilirmi sanırım arkadaş bunları açıklamış

X