çift çizgiyi Gördüm çok şükür Ama Dualariniza Ihtiyacim Varr

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
ARKADAŞLAR MERHABA DÜN SABAH 5 DE TEST YAPTIM ÇOK ŞÜKÜR İKİNCİ ÇİZGİYİ GÖRDÜM PAZARTESİ DR A GİDİCEM İNŞALLAH BEBEK VARDIR İNŞALLAH Bİ SORUN YOKTUR İNŞALLAH DR BEBEK VAR ÇOK SAĞLIKLI HERŞEY NORMAL DERR NOLURR DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN DR DAN GELDİKTEN SONRA SONUCU YAZARIMM ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM DARISI TÜM BEBEK İSTEYENLERE OLSUNN HAYIRLISIYLA RABBİM SAĞLIKLI SIHHATLİ KUCAĞIMA ALMAYI NASİP ETSİN İYİ BESLENİYORUM FOLİC KULLANIYORUM İNŞALLAH HERŞEY İYİ OLURR:emir_bebek:

Tebrikler canım gözünaydın
Hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde hamileliğin devam edip..
Rabbim sağlıcakla kucağına alamayı nasip eder inşallah
Rabbim gönlüne göre versin
allahaa emanet ol bebeğinle......

tebrik ederim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin merak etme olusuz şeyler düşünme pozitif olki iyi şeyler olsun

tebrik ederim canım.kaçıncı ayda geldi bebiş.tedaviylrmi dogal yolla mı kaldın

canımm ismini görünce çok sevindim. bende yeni hamişim. çok sevindim canımmm.

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

yaa arkadaslar bende ana menüye bi sayfa acmak istiyorum ama nasıl acıcamı bilmiyorum.bilen varsa yardımcı olabilirmi??

tebrik ederim arkadaşım sağlıcakla büyüt sağlıcakla taşı ve doğur

rabbim benim gibi olmayan bütün kullarına versin kucağımızı boş bırakmasın
emekelrimizi boşa çıkarmasın..

AMİN.....

çok sevindim canım.. tebrik ederimm.. Rabbim sağlıklı bir gebelik nasip edip sağlıkla kucağında görmeyi nasip etsin.. darısıdaa tümm isteyen arkadaşlarıma ve banada olsun aminnnn..:)

canım tebrik ederim inşallah bir sorun çıkmaz tekrardan kutluyorum.. sorun varmıydı sizde ne kadardır uğraşıyordunuz bebek için

tebrikler canım...
rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...

Tebrikler Inşalah Hayirli Sağlikli Haberler Alirsin .. Rabbim Herkese Nasip Etsin Bu Güzel Duyguyu

X