cift cizgi

sulexsule

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2011
371
5
$IMG_20130609_1718571220203336.jpg cift cizgi inanamiyorum cok heyecanli sali gunu gidebilirim ancak kan testi icin 2 gun nasil beklicem hic bilmiyorum Allah hepimizin yardimcisi olsun elim ayagim titriyor resmen

hayırlısı olsun inşallah güzel güzel sonuçlar alırsınız? haber edin bizde sevinelim :)

ilk gebeligimde ki dusukle sonuclandi yaptigim testler hep silik silik cikiyodu sonuclar gelismiyomus bebek dustu sonra bu ise saliyesinde gosterdi kendini ki bu 3. test 3 gundur yapiyorum farkli markalarda hepsi aninda gosterdi kendini umarim hayirli sonuclar duyarim sali gunu yaptirabilirim kan testini artik hakkimda hayirlisi

ilk gebeligimde ki dusukle sonuclandi yaptigim testler hep silik silik cikiyodu sonuclar gelismiyomus bebek dustu sonra bu ise saliyesinde gosterdi kendini ki bu 3. test 3 gundur yapiyorum farkli markalarda hepsi aninda gosterdi kendini umarim hayirli sonuclar duyarim sali gunu yaptirabilirim kan testini artik hakkimda hayirlisi

ben de geçen ay kimyasal gebelik geçirdim cnm :KK43: senin bhcg değerlerin kaçtı :KK43:

cnm o zaman adetin 7 gün geciksin ondan sonra git kan testi yaptır. bu sefer ben de öyle yapacağım şayet gecikirse tabi.

bugun 4. gun normalde adetim 1gun bile gecikmez gecen ay adetime 1 gun kala yine meraktan test yaptim silik bi pozitifiti adet gunumde oldum dusuk sandim gitim kimyasalmis bu sefer 4 gun gecti bakalim bekleyop gorecegim artik

bugun 4. gun normalde adetim 1gun bile gecikmez gecen ay adetime 1 gun kala yine meraktan test yaptim silik bi pozitifiti adet gunumde oldum dusuk sandim gitim kimyasalmis bu sefer 4 gun gecti bakalim bekleyop gorecegim artik

hımm anladım cnm. geçen ay benim gecikmenin 7. gününde geldi. normalde günü gününe saati saatine olurdum. hakkımızda hayırlısı inş

Eki Görüntüle 731236 cift cizgi inanamiyorum cok heyecanli sali gunu gidebilirim ancak kan testi icin 2 gun nasil beklicem hic bilmiyorum Allah hepimizin yardimcisi olsun elim ayagim titriyor resmen

Burda gördüğüm her hamilelik haberinde sanki benmişim gibi seviniyorum. bu haberi almanın Zor bir süreç olduğunu biliyorum. allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bizim için de dua ediver.)

Burda gördüğüm her hamilelik haberinde sanki benmişim gibi seviniyorum. bu haberi almanın Zor bir süreç olduğunu biliyorum. allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bizim için de dua ediver.)

Rabbim cümlemize tez zamanda verir inşallah :)

X