Jinekoloji Çift boynuzlu (Uterus bicornis) rahmi olanlar amaliyat olanlar varmi?

Merhaba bende rahim çift boynuzlu oldugu için dr ameliyat önerdi. Ama perde yok sadece rahim dar oldugundan hamile kalamiyorsun soyledi(
Benim 2018 yilinda iki düsugum oldu kurtaj oldum ondan sonra hiç hamile kalmadim. Simdi dr bu ay ameliyyat olursan iyi olur soyledi rahimin ust kismini almagi dusunuyor. Bu ameliyyati olanlar varmi? Sonuc nasil oldu ? Yardimci olursaniz sevinirim

Canım benim de teşhisim bu yöndeydi. 1 gebeliğim oldu 2017de ama kürtaj oldum. Sonrada bir daha hamile kalamadım. 4 yıldır bişey olmaz ameliyata gerek yok dendi. Geçen ay gittiğim doktor apar topar laparoskopi ye soktu. O sırada septumu da halletti. Artıkl bikaç ay içinde hamile kalırsın inşallah dedi

Bende bu ay ameliyyat oldum . Bana da doktor öyle söyledi) İnsallah hayirlisiyla canim ikimizde iyi haberlerimizi burda yazariz

Merhaba canım insallah iyi haberler alırsın ben rahim filmi cekildim sonucunda çift boynuzlu rahim oldugunu ögrendik gebelik olursa erken ya da düsük riskimin yüksek oldugunu söyledi doktor ameliyat etti mart 2021 de ama hala hamile kalamadım rahimi düzelttigini söylemişti

Merhaba canim kecmis olsun bende 2020 Histeroskopi ve lokoroskopi oldum ondada hic bir sey olmadigini soylediler. 2022de yeniden bakildiginda ikiboynuzlu oldugu siylenildi mudahile edilmeliydi soylenildi.
Bende yeniden haziran ayi ameliyat oldum Ve simdi 7haftalik hamileyim cok sukur. Doktorlara pek guvenmiyordum artik bir kac dr gorusub hepsinin fikrini aldim hepsi ayni soyledi. Oncekiler hic bir sey soylemiyorlardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…