Cift boynuzlu rahim

Merakli-gez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
1
0
Cift boynuzlu rahimde daha once hamile kalip kurtaj yaptirmam gerekti 5 sene once ancak suan cocuk istiyoruz 1 senedir ancak sonuc yok ogrenemk istedgim hamile kalipta idrarda gebelik testinde sonuc cikmaya bilirmi? Daha onceki 2.5 aylikken idrarda cok hafif cizgi seklinde cikmisti ama suan kafam cok karisik🤦‍♀️

Cift boynuzlu rahimde daha once hamile kalip kurtaj yaptirmam gerekti 5 sene once ancak suan cocuk istiyoruz 1 senedir ancak sonuc yok ogrenemk istedgim hamile kalipta idrarda gebelik testinde sonuc cikmaya bilirmi? Daha onceki 2.5 aylikken idrarda cok hafif cizgi seklinde cikmisti ama suan kafam cok karisik🤦‍♀️
Merhaba bendede bu sorun vardi 2 dusuk olmusdu ardindan kurtaj. 4sene cocuk olmadi. 3ay once ameliyat oldum iki boynuzlu rahimdi bende. 2ay sonra hamile kaldim cok sukur .

Hayir iki boynuzlu kalp seklindeydi ortadaki septum alindi bende
Ameliyattan sonra hamile kalabildin mi canım banada bugün ultrason da söyledi kadın kalp şeklinde gözüküyor rahim filmi çekildin mi dedi yok dedim doktorda öyle dedi rahim filminden sonra anlıcaz hayırlısıyla

X