Doğuma Hazırlık Cibinlik çok gerekli midir? Fikirlerinize ihtiyacim var..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

daphneIsLife

..hem uzak hem yakın..
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
2.679
7
40
Merhaba arkadaslar,

Tecrubeli annelerden veya konu hk bilgisi olanlardan yardim rica ediyorum. Park yatak aldim cunku en az 1 yil oda yapmayacagim. Eylül bebegi olacak benim ki kısmetse.

Hangi mevsimde kullanılır Cibinlik?
Genel olarak şart mıdır?

Yardımlarınızı bekliyorum. Bu ay sonu alışverişe gidicem de

canım şart değil geneldede pek kullanılmıyor bildiğim ama benim çok hoşuma gidiyor almayı düşünüyorum

ne tür cininlik alacaksın? Park yatakların içinde oluyo bazen... onlardanmı yoksa tavana asmaya olanındanmı?

almaya karar vermedim henüz. buradaki tecrübelere göre karar vericem. park yatagımda ayrıca cibinlik yok ama zaten tavana asamam yer yok. olursa yataga asılmalı.

ben aldım yatağa monte edilenlerden kullanıyorum havalar ısındığından beri evim bahçeye bakıyor oyüzden eve negireceği pek belli olmuyor sivrilerde çoğaldı oyüzden kullanıyorum yanlız park yatak olduğu için iyice sabitlemek gerekiyor sert bit bölümüne

bizim park yatağımızın içinde vardı cibinlik ama hiç kullanmadım ilk oğlumda. bunda da kullanacağımı sanmıyorum, çünkü ani bir kusma falan olduğunda onu açıp bebeği almak zor olur diye korktum. benneyaptımki

bence alma kardeş biz sormuştuk hem pahalıydı hemde pratik değildi. sinek için işe yramaz dedi kadın bize açıkça bizde vazgeçtik:a015:

Bencede çok önemli değil olmasa da olur yani. Bebeklerinin yolunu bekleyen tüm annelere allah sabır versin...

biz kullanıyorux.henuz yanımızda olduğu için park yatağının kini kullanıyoruz.sinek ilacı kullanılmadığı için bu yöntem cok işimize yaradı.odasına gecincede ikeadan aldığımız tavana monteli cibinliğini asıcaz.o pek bi tatlı.valla ben tavsiye ederim.sinek yicene ben yerim onuuuuu mmmmmmm :jeyyar: cokacimcoook

cıbınlık bencede cok hos duruyor arkadaslar ama tabı zevk meselesı hele kız cocugun yatagına daha bı yakısır sankı

arkadaşlar hepinize tşk.ederim tecrübelerinizi paylaştığınız için. benim bebeğim eylül de olacak. sanırım cibinlik yaz mevsiminde sinek olunca daha çok işe yarıyor. bir de güzel görünüyor. bunun dışında çok şart olmadıgını anladım. şimdilik almamaya karar verdim. beşik kullansam neyse, park yatak beşik kadar da süslenemiyor. eğer çok ihtiyacım olursa artık dogumdan sonra alırım.
herkese bebişleriyle sağlıklı günler hanımlar opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…