Dudak Makyajı Chissa Lipgloss şiddetle tavsiye ederim:)

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
P

pipistrella

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pipistrella
Özel formülü sayesinde dudaklardaki ağırlık hissine son veren Chissa Lipgloss , aynı zamanda dudaklarınızı da nemlendirme özelliğine de sahip. Kendine özen gösteren bakımlı bayanların tercihi uygun fiyatları ( 2 YTL ) ve kaliteli ürünleriyle Chissa’ olacak. Chissa’ Lipgloss ile bırakın dudaklarınız konuşsun. Chissa’ Leydi Kozmetik ayrıcalığı ile tüm seçkin kozmetikçilerde.

bayanlar mutlaka tavsiye ederim her rengini aldım muhteşem bi lipgloss kokusu, renkleri, ayrıca yapış yapışda değil ve süper parlaklık veriyo kalıp gibide durmuyo ayrıcaa

:eek:

leydi1gs5.th.jpg

ee kızlar kisme bşi yazmıycakmı yaa :KK43:(((

cnm hangi parfümerilerde var isim verebilrmsn bizlerde bakalım

canım şimdi yer ismi evremiycem ama benim oturduğum yerde bijuteri tarzında biyer var tesadüfen bulmuştum bende aldım internetten baktım sizinle paylaşmak istedim ama seçkin kozmetikçilerde bulabilirsiniz diyolardı yolunuzun düştüğü yerlere bakın derim

rica ederim arkadaşlar :))

ama sizde deneyin:KK70:

güle güle kullan canım bulabilirsem bakıcam ben de çok saol canım

rica ederm canım kaliteli ve uygun şeyler buldukça paylaşıcam sizlerle

hayır cnm çn malı değil ispanyol malıymış aldığım yerdeki adam söyledi yurtdışından geliyomuş ama öyle dandik bişey değil yani baya kaliteli

:1shok: ne kadar ucuz yaa birçok yerde rastlayacağımız bişeymiki

cnm sanırım kocaelinde oturuyosun bn istanbulda biçok yerde gördüm ama büyük kozmetik mağazalarında bulunmuyor bijuteri tarzı yerlerde bulunur dye düşünüyorum bnm aldığım yerlerde öytle çünkü

bu ürünü net üzerinden de sipariş verebililirsiniz fiyatı 5 TL dir. Yanında ufak bir küpe de hediyelidir :KK66:

www.modelkolye.com

Son düzenleme:
X