Chilekciko'nun ceyizi :)

He birde bu parex in pratik paspası herkeste olması hem vileda gibi kovalı olanlardan çok çok kullanışlı ve daha güzel temizliyor

He birde bu parex in pratik paspası herkeste olması hem vileda gibi kovalı olanlardan çok çok kullanışlı ve daha güzel temizliyor

Aslinda onu da denedim nasilmis diye bakayim dedim ama pek benlik degil gibi vileda temizlemiyor ve cok yer kapliyor diye istememistim bu az yer kapliyor ve pratik diye dusunmustum kovaya su yapip yerleri silmek daha kolay geldi bana bununla sanirim sadece balkonlari temizleyecegim, guzel yani saclari toplamasi

Ben bütün evi bununla siliyorum çok rahat :) yarım kapak loc döküyorum leğene bunuda suya daldrıp sıkıyorum her odadaa iki üç kere yapıyorum bunu elimde ulaşamadığmı her yeri kolaylıkla siliorum koltuklarım dolaplarım hep yüksek ama eğillmektense bu daha basit sopası kısalıp uzuyor o bile dar alanlarda saklamak için çözüm :)

Ben bir kez denedim belki is yogunlugundan ev temizlerken daha kolay gelecek bana evlenince gorecegim cnm

aynen cnm bende calisiyorum bucugum yok cok sukur ev ne kadar duzenli olursa isler o kadar kolay yuruyor diye dusunuyorum
evet düzenli ev önemli :) çok şükür düzenliyim ve evim küçüçk çabuk bitiyor işi ama dip köşe temizlemek kküçük evde zor mesela akşam buzdolabımı silmek istiyorum ama bakalım nasıl olcak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…