Chilekciko'nun ceyizi :)

Banyo duzenlemek icin aldigim sepetim 2 adet

Dolap Duzenleyicilerim 2 adet Siyah-beyaz

Hurclarim iki adet

Kasikligim

Sef bicagim (noktasiz olani)

Tabure Merdivenim (Boy kisa olunca )

Mavi olani

Ask fotolari konulacak Cercevem

Amerikan Servislerim (6 Adet)

Banyoda dekor icin kullanacagim servis

Calisan bayansak pratik olmak lazim Parex pratik paspasim

Kapi onu paspasim (Benim aldigimin kenarinda siyah serit yok)

Nisanlimin ask yasadigi lipton bardagi muhtemelen 6 ya tamamlayacagiz

Utu masasi kilifi

Mutfak tezgah onu icin kilimim

Canım az almışsın öz almıssın aldıkların bi harika :) Tupper buzluk serisinin pembesini çıkarmış öylemi ilk sende gördüm suan :) king çaycından memnun kalacağını düşünüyorum king i severim ben :) bir kac şeyi özellikle çok beğendim nereden aldığını sorabilirmiyim ?
1-uyku setin süper :)
2-turkuaz yatak odası takımın süper :)
3-cay setin fincan olanda bardak olanda koleksiyon marka farkındayım onlarda gözüm var aylardır ama nerde satıldığını görmediğim için gidip alamadım kalitesi nasıl porselen kalitesi cam bardak kalitesi vs? en önemlisi bu ne olur bunu cevapla :))
ayrıca çöp kutun ve sef bıcagında çok şirine :) vay be hafızamla gurur duydum suan

Canim begenmene cok sevindim yorumun icin tesekkur ederim

Uyku setim ozdilek marka eminonu bayisinden uygun fiyata aldim
Yatak odasi takimin turkuaz degil yatagin tek fotosu yoktu yanlis anlasildi sanirim cnm sadece yatagim onunda markasi bellona
Cay seti evet koleksiyon ben onu esse den aldim %50+%50 indirimden 36 tl ye gelmisti. Epey bekledim onun icin genel olarak kullanimi guzel porseleni kaliteli ama cami normal cama gore ince biraz ama yine de guzel.. :)
Cop kutusu ve firca da koctastan cnm umarim yardimci olmusumdur

okadar güzel yardımcı oldunki çok teşekkrler canım özdilek markasını bende çok beğeniyorum kalitesinden emin olduğum bi markanın cıkmasına sevindim yani suan :)) yatak odasında yanlıs anlasılma olmus evet ama olsunnn :))) cay setin inanılmaz uyguna gelmiş ya cay bardakları değilde fincan takımları çok pahalı koleksiyonun kendi sitesinde bardaklar ince demişsin ama fincanlar ince diildi dimi canım ? zevkli alışverişlerinin devamını bekliyorumm görüşmek üzere

Evet fincanlar biraz tuzlu geldi bana da onu 89 a almistim ama kalitesinden memnun kalirsin ince degil kesinlikle ben iyi ki de almisim diyorum.

Ay o tuvalet fırçasından nefret ettim aynısını çok beğenerek almıştım ama sürekli sapı tepedençıkıyor fırça düşüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…