Bebek İkinci El Chicco Soft and Dream Kanguru 3.5-9 kg arası (0 aydan itibaren)

Safis1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2014
17
1
Chicco Soft and Dream Kanguru 3.5-9 kg arası (0 aydan itibaren)

Bebeğim büyüdüğü için artık kullanmıyorum, bu nedenle satmak istiyorum. Fiyatı 75 tl, piyasa fiyatı ise 150 tl üzerindedir.

• Ürünü 1 yıl önce satın aldım, ürün kırmızı renkte, Chicco marka, model olarak da Soft & Dream'dir. Bebeğim artık 1 yaşını geçtiği için bu ürünü kullanamıyorum.
  • Bebeğiniz büyüdükçe bebeğin oturduğu alan bebeğe göre genişletilebiliyor.
  • Bebeği taşırken kucakta taşıma gibi yorucu değil, sırt ve bel desteği olduğu için bebeğin ağırlığı düzgün dağılıyor. Sırt ve bel desteği de size göre ayarlanabiliyor, yani sabit değil.
  • Bebeğin oturduğu ve yaslandığı alan beyaz, delikli bir kumaştan yapılmış, bebeği terletmiyor.
  • Bebek arabasını kullanmak bana bebeklik döneminde pek pratik gelmedi, bu ürünle hem elleriniz serbest oluyor hem de çok rahat hareket edebiliyorsunuz, pusetin hareket edebileceği kaldırım aramak zorunda kalmıyorsunuz.
  • Bebeğim kusan bir bebek değildi, bu nedenle ürün çok temiz. Sigara kullanmıyoruz, üründe hiçbir kokuya rastlamazsınız.
  • Ürünü kullandığımız için daha önce 2 defa yıkadım, deterjan olarak da organik deterjan kullandım.
  • Ürünle ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız mail ile ulaşabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…