Bebek İkinci El Chıcco poly swıng otomatik salıncak-ana kucağı

megilara

onelife,onesoul,onelove..
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
3.377
26

fotoğraflarda görüldüğü gibi gayet temizdir.Bütün parçaları eksiksiz,hasarsız ve çalışır durumdadır. Çok özenerek almıştım ama bebeğim sallanmayı çok istemediği ve kucak sevdiği için daha fazla kullanmayacağım.

Yenidoğanlar için evde ve dışarda kullanmaya uygun sallanan bir anakucağıdır. Oyuncak, müzik ışık ve sallanma özellikleriyle eğlenceyi garanti eder.

4 farklı hızda sallanma özelliğine sahiptir

Genişlik dışarıda kullanıldığında bebeği korumak için ayarlanabilir

Oturma bölümü bebeğin gelişimini takip eder; özel hava geçişine olanak sağlayan kumaştan yükseltici yastık yenidoğanı güvende ve sıcak tutar. Bebek büyüdükce, alanı genişletmek için yükseltici yastık kaldırılmalıdır.

Elektronik panel neşeli melodiler, rahatlatıcı doğa sesleri ve hatta bebeğin anne karnındaki kalp atışlarına benzer sesler çıkarır; bebeği rahatlatmak için 6 farklı renkte ışıklar vardır

Çıkarılabilir sevimli 3 oyuncak, bebeğin görme ve dokunma duyularını uyarmak için tentenin içerisini asılır.

Yatma zamanında elektoronik konsol çıkarılıp yatağın kenarında da kullanılabilir

Motorize sallanma hareketlerine sahiptir

Pedlerle desteklenmiş hava geçiren kumaştan yükseltici yastık

Dogumdan itibaren güvenle kullanabilceğiniz bir üründür.

Farklı renk ve desenleriyle bebeğinizin uyku öncesi saatlerini zevkle geçirmesine yardımcıdır.

Üzerinde sahip olduğu oyuncaklar sayesinde bebeğinizin el becerisi artar.

Farklı renkleri sayesinde bebeğinizin ilk renk kavramını algılamasına yardımcıdır.

Farklı müzik ve melodileri huzursuz bebeklerin sakinleşmesine yardımcıdır.

Kargo ücreti alıcıya aittir. Bu ürün bana İstanbul'dan ptt kargo ile 16 tl'ye gelmişti.

arkadaşım sana benden bir tavsiye nacizane benimde graco sweetpeace vardı burdan biraz zor gidiyordu --- sah....en ---koydum 1 günde satıldı satılana kadar ilgilenen daha fazla insan çıktı istersen özelden mesaj at ordan sitenin ismini yazayım ...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…