Bebek İkinci El Chicco polly magic mama sandalyesiiiiii...

carpelumina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
389
1
$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Chicco Polly Magic Mama Sandalyesi Sea Dreams modelidir, kızım çok huysuz olduğu için hiç oturmadı diyebilirim, tertemiz duruyor, sadece ana kucağı olarak kullandık, bütün ekstraları da duruyor (ikinci küçük oturma kılıfı, oyuncak asmalık yeri ve oyuncağı) piyasa fiyatı 260-370 arası değişiyor, siz sıfırına ekstra 100 TL vermeyin diye, sıfırdan farksız mama sandalyemiz 160 TL den satıştadır :)

Özellikleri:
Polly Magic , 3 farklı kullanım biçimi ile, bebeğin doğumdan 3 yaşına gelinceye kadar,evdeki çeşitli ihtiyaclarına cevap verebilecek, CHİCCOnun yepyeni ürünüdür.
Bebeğin doğumundan altıncı aya kadar,yeni doğmuş bebeğe rahtlık ve memnuniyeti garantileyen yükseltici yastığı ve onu harektlendiren, oyalayan eğlenceli ve renkli oyuncağı ile rahat bir ana kucağıdır.
Alışılmış diğer ana kucaklarına göre, oturma bölümü,gün boyunca anne ile bebeğin ideal bakış açılarında olmasını sağlayan 6 farklı yüksekliğe ayarlanabilir.
Bebeğin daima annenin gözü önünde olmasını sağlar.
Altı aydan onikici aya kadar, bebeğin sütten kesildiği o hassas dönemlerde, ona eşlik eden bir mama sandalyesidir.
Bir yaştan üç yaşa kadar da bebeğin güven ve rahatlık içinde ailesi ile masada yemek yemesini sağlayan bir sandalye olarak kullanılabilir.

:))acaba kargo ne kadar tutar bir bilginiz var mı?

Ptt kargo ile gönderirsem, diğer kargolara göre daha uygun olacağı kesin, ama fiyat konusunu hiç bilmiyorum, 25 falan tutabilir tahminim..

Benim kuzenim bu büyüklükte bir kargo gönderdi daha yeni, ona bir sorayım ne kadar tuttuğunu isterseniz..

bana o zaman 185e mal olacak bu durumda eşimi ikna edemem.keşke olsaydı çok temiz görünüyor.kısmet değilmiş alacak olana hayırlı olsun:)

X