Bebek İkinci El Chicco I feel ana kucağımız ve Chicco Go Kanguru Scarletimiz satılık

mersenne

Canım kızlarım
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2012
871
2
Kızım artık büyüdüğü için hem evde yer açmak hem de yerine başka şeyler almak için ana kucağımız ile kangurumuzu satıyorum. Kızım kış bebeği olduğu için ana kucağını özellikle ilk 3-4 ay hep kullandım, kangurumuzu sadece 2-3 kere kullandım.

ANA KUCAĞI
120 TL.

- I-Feel; stil, tasarım ve pratikliğin bebeklere doğumdan itibaren uzun süre eşlik etmek üzere bir araya geldiği yepyeni bir ana kucağıdır.
- Yuvarlak hatlarıyla modern görünümlü tabanı ve oyuncak çubuğu ahşaptan yapılmıştır.
- Oyun çubuğu bebeklerin birden fazla duyusuna hitap ederek onlara heyecan verici bir tecrübe yaşatır.
- Oyun panelinde farklı sesler, doğa sesleri ve New Age tarzı melodiler, bebekleri rahatlatmak için farklı tonlarda renkli ışıklar ve çekildiğinde eğlendirici bir ses çıkaran yumuşak bir oyuncak bulunmaktadır.
- Oturma yeri ve yükseltici çok yumuşak, özel kumaşlardan yapılmış olup, bebeği tüm büyüme aşamalarında sarmalayarak korur.
- Oturma yeri tek elle kolayca 3 farklı pozisyonda yatırılabilir. Tek bir hareketle sabit veya sallanan konuma getirilebilir.
- 0-6 Ay arası bebekler için idealdir.
- Açıkken Boyutlar: 84 x 47 x 36/51.5 cm
- Kapalıyken Boyutlar: 84 x 47 x 8.5 cm
- Ağırlık: 3.9 kgI-Feel; stil, tasarım ve pratikliğin bebeklere doğumdan itibaren uzun süre eşlik etmek üzere bir araya geldiği yepyeni bir ana kucağıdır. Yuvarlak hatlarıyla modern görünümlü tabanı ve oyuncak çubuğu ahşaptan yapılmıştır.
Oyun çubuğuDevamı bebeklerin birden fazla duyusuna hitap ederek onlara heyecan verici bir tecrübe yaşatır. Oyun panelinde farklı sesler, doğa sesleri ve New Age tarzı melodiler, bebekleri rahatlatmak için farklı tonlarda renkli ışıklar ve çekildiğinde eğlendirici bir ses çıkaran yumuşak bir oyuncak bulunmaktadır. Oturma yeri ve yükseltici çok yumuşak, özel kumaşlardan yapılmış olup, bebeği tüm büyüme aşamalarında sarmalayarak korur.
Oturma yeri tek elle kolayca 3 farklı pozisyonda yatırılabilir. Tek bir hareketle sabit veya sallanan konuma
getirilebilir.

Gizle
[h=4]Özellikler[/h] Açıkken Boyutlar: 84 x 47 x 36/51.5 cms;
Kapalıyken Boyutlar: 84 x 47 x 8.5 cms;
Ağırlık: 3.9 kgs;
0-6 ay için ideal

KANGURU 40 TL.

Dinamik ve kullanışlı kanguru, bebeğinizin büyüme evrelerine uyum sağlar
- Minimal dizayna sahip çok yönlü bir kangurudur. Doğumdan itibaren ebeveyne dönük, 4. aydan itibaren ise dışarıya dönük pozisyonda kullanılır.
- İç pedi mükemmel şekilde bebeği sarar ve yumuşacıktır.
- Yumuşak dolgularla desteklenmiş omuz kemeri taşıyan kişiye konfor sunar.
- 0-9 ay arası kullanılabilir.
- Ağırlığı: 0,4 Kg
- Boyutları: 15x28x41 cm

Son düzenleme:
Merhaba,
Babyoverlock arkadaşa mail attım, halen ilgileniyorsa ona göndereceğim. Eğer aldıysa sizinle iletişime geçeriz.

Kanguruyu babyoverlock isimli kullanıcıya sattım, iyi günlerde kullansın. Anakucağı duruyor bilginize. Anakucağını alana isterse basit bir otokoltuğu hediye edeceğim. Evde de kullanılabiliyor, markası pierre cardin ya da krafttı hatırlamıyorum. ilgilenen olursa resmini çekerim.

Elinize geçmiştir inşallah. PTT Kargo uzun sürüyor galiba, cumartesi ya da pazartesi gider demişlerdi. Sond urum nedir, teslim aldınız değil mi?

Bu arada, ana kucağının fiyatını 100 TL. ye düşürüyorum, kargo size ait.

Bu arada, ana kucağının fiyatını 100 TL. ye düşürüyorum, kargo size ait.
Merhaba. Anakucağı ile ilgileniyorum hatta çok istiyorum ama kargo ne kadar tutar tam bilemiyorum. Ptt Kargo ile göndermişsiniz kanguruyu; peki ücreti ne kadar tutmuştu? En azından ona göre üç aşağı beş yukarı tahmin edebilirim:44:

Eğer paypal hesabınız varsa ya da açarsanız gerçekten de almayı isterim. Paypal iki taraf için de güvenli oluyor çünkü... Şimdiden teşekkür ederim

Mersenne, tekrar merhaba. Kargo ücretini, aşağıda yazdığınız ölçülerle hesapladım, 14,5 tutuyormuş. Kargo konusunda, tabiki Ptt Kargo olursa bir problem yok benim için hatta 3-4 tl fazla bile olsa sıkıntı yok. Diğeri için de sizden cevap bekleyeceğim
Ayrıca ana kucağı gerçekten de iyi durumda gözüküyor. Kumaşında falan bir sıkıntı gözükmüyor. Oyuncağında ve mp3'ünde de bir sıkıntı yok değil mi?

Son düzenleme:
Size tesekkur maili atmistim, ulasmadi sanirim, elime gecti tertemiz mis gibi cok tesekkur ederiz, baska alisverislerde gorusmek uzere, alisveris yapacak arkadaslar gonul rahatligi ile yapabilirsiniz mersenne arkadasimiz tertemiz urun gonderdi cok menmum kaldim, tekrar ellerine saglik :)

Sanırım siteye girmeye fırsatınız olmadı; yeter ki sağlık sorunu olmasın ben hala alıcıyım daha doğrusu siz müsbet menfii cevap yazana kadar alıcıyım

merhaba bende ana kucağına talibim

BoreaS09 göndereceğim, ama ola ki, o almazsa sana gönderebilirim.

Sanırım siteye girmeye fırsatınız olmadı; yeter ki sağlık sorunu olmasın ben hala alıcıyım daha doğrusu siz müsbet menfii cevap yazana kadar alıcıyım

Paypal gelen ödemelrden komisyon kesiyor sanırım, sen biliyor musun?

Teşekkür ederim canım, güzel ve sağlıklı günlerde kullanın bebişinizle.

Ana kucağı BoreaS09 isimli kullanıcıya satıldı, hatta teslim almış bile, iyi günlerde kullansınlar.

Ana kucağı BoreaS09 isimli kullanıcıya satıldı, hatta teslim almış bile, iyi günlerde kullansınlar.
Evet, teslim aldım temiz, sağlam, bütün parçaları tam, harika bir anakucağı sahibi oldum. MP3 'ü olmamasına rağmen ayrıca mp3 koymaları da büyük bir incelikti. Tekrar çok teşekkür ederim. Belki başka konularda ya da başka satışlarda yine karşılaşırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…