Bebek İkinci El CHİCCO GO KANGURU 40 TL :)

blntkbr

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2014
73
11
32
Kızımız için aldığımız chicco go kanguruyu kızımız büyüdüğü ve ağırlaştığı için satıyorum. Özellikleri:
-Chicco Go Kanguru, bebeğin ilk aylarında pusete ideal bir alternatiftir. Pratik, hafif ve dinakmiktir; size rahat iki taşıma posizyonu sunar.
-Ebeveyne dönük pozisyon doğumdan itibaren kullanılabilir
-Dışa dönük pozisyon 4 aydan itibaren kullanılabilir
-Yükseklik ayarlı ve pedli omuz askıları mevcuttur
-Destekli sırt kısmı doğru pozisyonu sağlar ve bebeğin sırtı için üstün konfor sunar.
-İç astarı nefes alan kumaştan yapılmıştır.
-Sarılma cebi, bebeğin ağırlığını desteklerken bebekle sürekli olarak temas halinde olmanızı sağlar.
-İkili yan ayar sistemi bel ve bacak bölgelerinin mükemmel oturmasını sağlar.
-Kangurunun kumaşı yıkanabilir kumaştandır.
-Doğumdan itibaren 9 aya kadar idealdir. (maksimum 9 kg).
-Yükseklik ayarlıdır
-Pedli bacak açıklıkları mevcuttur
-Genişlik ayarlıdır

Ürünün kutusunu attık ama garanti belgesi ve kullanım kılavuzuyla birlikte gönderilecektir.
Chicco 1.jpg
Chicco 2.jpg
Chicco 3.jpg
Chicco 4.jpg
Chicco 5.jpg
Chicco 6.jpg

Eklentiler

• WP_20151111_019.jpg
    WP_20151111_019.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 76
Canim ben ilgileniyorum. 2 aylik kizim. Kangurunun herhengi bi deforme durumu yok degil mi. Bide 9 kiloya kadar mi tasima kapasitesi az gibi geldi. Alici olursam ne sekilde gondereceksiniz. Istanbul anadolu yakasinda yım

hiçbir deformesi yok.Biz çok kullanamadık hızlı kilo aldığımız için ama kanguru bel destekli olduğu için ağrı yapmıyo kesinlikle.pttyle veya istediğiniz bir kargoyla gonderebilirim kargo alıcıya ait oluyor. ptt genelde 5-8 TL arası tutuyor.

Canim ben ilgileniyorum. 2 aylik kizim. Kangurunun herhengi bi deforme durumu yok degil mi. Bide 9 kiloya kadar mi tasima kapasitesi az gibi geldi. Alici olursam ne sekilde gondereceksiniz. Istanbul anadolu yakasinda yım
Daha ayrıntılı resim isterseniz yükleyebilirim.

X