chatte tanıştığı erkek abisi çıkınca....

çok etkilendim her satırını dikkatle kelime kelime okudum.örnek olsun biz gençlere.

acaba şimdi nerede ve nasıl

temennim bunlardan kurtulabilmiş olması

ne acı allah kimsenin basına vermesin

allah yardımcıısı olsun

arkadasım paylastıgın için saol

çok etkileyici bir yazı ALLAH hiç bir anneye ve evlada yaşatmasın böle üzücü olayları (((

tüylerim diken diken oldu allh kimsenin başına böyle hayatlar vermesin rabbim herkezi korusun.İnsanlar doğru yolu bulsun.Dilerim rabbimden tüm bu halde olan insanlar doğru yolu bulsunlar.

çok acı....
hayat denen bu zorlu sınavı onurumuzla şerefimizle sonlandırmayı nasip etsin, şeytana uydurmasın Rabbim...

allahım tüylerim diken diken oldu
rabbim kimsenin evladını yoldan çıkarmasın(amin)
allahım annelere sabır versinsenağlama

((((((((((((((((((((((((((((( YAZACAK BİŞEY BULAMIYURM BENN ÜZGÜNÜM....NE GELİYORSA ANA BABANIN BAŞINA GELİOOO SU YALAN DÜNYADA ŞUU EVLATLARDA AZCIK AKIL OLSAAA AMA NERDEE HAYALLERİNİN PEŞİNDEN KOŞMAKTANN HİÇ BİR HALT ETTİKLERİ YOK. BEN KIZA ÜZÜLMÜYORUMM BEN OO ANNE YE ÜZÜLÜYORUM..........................

ağlatı bu hüzünlü hikaye beni,Allah kötü insan şerrinden ve kendi nefsimizin şerrinde muhafaza eylesin..

rabbim evlatlarımızın yardımcısı olsun onları kötülerden uzak tutsun çok zor bi durum anaya babaya o evlatlara senağlama

Bende 2 Kiz Anasiyim çok Etkilendim şimdi Daha Siki Sarilcam çocuklarima Bu Yazi Beni çooooook Etkiledi şu Devirde çocuğuna Nekadar Sahip çikabilirsn Zor Bi Durum Sağol Canim Kiz çocuğu Hep Eziliyo Sahip çiksakta Nereye Kadar Bilinmez Allah Yardimcimiz Olsun..........

İnanamadım yaaa
Allahım sen kullarını kötülüklerden yanlışlıklardan koru

allah kimseyi şaşırtmasın, çocuklarımızı tüm kötülüklerden esirgesin. hayırlı evlat olurlar inşallah.
birazda bizim elimizde bu.
paylaşım için sağol.
ibretlik bir yazı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…