Göz Makyajı Chanel göz kalemi..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Dailys

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2011
1.618
0
Merhaba kızlar bugün chanel göz kalemi aldım.
Acaba aranızda kullanan ve memnun olan, olmayan varsa bana yardımcı olabilirler mi?

Bir tarafı kalem diğer tarafı sünger..

chanel-sculpte-sourcils-cendre-noir1425.jpg

Bundan..

benim bugüne kadar aldığım bütün siyah kalemler aktı bu forumda bi chanel birde lancom iyi diye okumuştum.Siz kalemi kullandıysanız akıp akmadığı konusunda bilgilendirirmisiniz beni?rica etsem fiyatınıda söylermisiniz?çünkü bende almayı düşünüyorum

benim bugüne kadar aldığım bütün siyah kalemler aktı bu forumda bi chanel birde lancom iyi diye okumuştum.Siz kalemi kullandıysanız akıp akmadığı konusunda bilgilendirirmisiniz beni?rica etsem fiyatınıda söylermisiniz?çünkü bende almayı düşünüyorum

Ben daha kullanmadım.
Ama kalıcılık istiyosan toz sürme dene canım.
Eğer ben memnun kalmazsam kalemi ya birine vericem yada atıcam..
Toz sürmenin yerini tutmuyor hiçbiri.
Sürme zaten göz içinde çok sağlıklı

birde fiyatını sormuştum...birde aklıma geldi yağlı ciltlerde en kaliteli kalemin bile aktığını duymuştum benim cildim karma senin önerin için cilt tipinde önemli

ben gözümün üstüne siyah göz kalemi altınada kahverengi kalem çekiyorum.toz sürmeyi hiç denemedim onda önerebileceğin marka varmı?aslında kaleme yaklaşımım daha sıcak...keşke ben ithal getirtebilsem artık yurtdışı içerikli siteler yasak ne yazık ki

ben gözümün üstüne siyah göz kalemi altınada kahverengi kalem çekiyorum.toz sürmeyi hiç denemedim onda önerebileceğin marka varmı?aslında kaleme yaklaşımım daha sıcak...keşke ben ithal getirtebilsem artık yurtdışı içerikli siteler yasak ne yazık ki

Canım ben zaten internetten almadım.
Dışardan bi magazadan aldım.
Toz sürmede marka olmuyo canım ama hasmi sürme var.
Mısır çaşısından bi aktardan alabilirisn.
Toz sürme diceksin.
Benimkinin resmnii çekip eklerim istersen.
ve ben bu toz sürmeyi kullandıgımdan beri kirpiklerim gürleşti ve uzadı.

Canım ben zaten internetten almadım.
Dışardan bi magazadan aldım.
Toz sürmede marka olmuyo canım ama hasmi sürme var.
Mısır çaşısından bi aktardan alabilirisn.
Toz sürme diceksin.
Benimkinin resmnii çekip eklerim istersen.
ve ben bu toz sürmeyi kullandıgımdan beri kirpiklerim gürleşti ve uzadı.

ilgilendiğin için teşekkür ederim istanbulda yaşamadığım için burda aktardan bulabilirim sanırım.Avmde chanel var eğer sen memnun kalırsan bende gidip alıcam...cilt tipimizde aynı tavsiyelerin önemli

bende söylim bari ysl kullamdım rengi tam kömür ama akıyo.. clinique seveni çok ama akıyo.. lancome kalem waterproof olan güzel akma yapmıyo ama loreal'den farkı çok yok..
bende şimdi chaneli merak ediyorum oda akmıyo diyolar.. fiyat 88 tl..
hakikaten chanel göz kalemi varsa bende meraklandım..
???

bende söylim bari ysl kullamdım rengi tam kömür ama akıyo.. clinique seveni çok ama akıyo.. lancome kalem waterproof olan güzel akma yapmıyo ama loreal'den farkı çok yok..
bende şimdi chaneli merak ediyorum oda akmıyo diyolar.. fiyat 88 tl..
hakikaten chanel göz kalemi varsa bende meraklandım..
???
birde dioru kullandım oda rengi tam kömür değildi sür sür sürülmüyo tırt yani :)

X