Çeyizimin temel parçaları. Ve fikrinize ihtiyacım var

Çok güzel herşeyin Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsiinn

Kutularından cıkarınca fotoğrafını da çekiyim bari dedim
Bu pink&more 6 kişilik yemek takımı ve çatal kaşık takımım. çok kaliteli ya tavsiye ederim kesinlikle. 1tane de kupa aldım yanında evlenene kadar kullanmak için

keramika 2 kişilik kahvaltı takımım

12 kişilik yemek takımım

son olarakta 6 kişilik kahvaltı takımım

heyecanla hevesle aldıgım mutfak çeyizime nokta koyuyorum simdilik.
birazda tekstile başlamak istiyorum büyük parçaları aradan çıkartarak.
mutfak çeyizi alırken benim için karar vermek kolay oldu ama tekstil icin cok zorlanıcam galiba nerden baslıcagımı bile bilmiyorum tavsiyenizi bekliyorum

kızlar bişey sorucam
Pink more ne guzel bir site hem uygun hemde rengarenk kaliteli de diyorsun tamamdir bu is
Canım kalitesi tartısılmaz iyi. Modeller de cok güzel ama fiyatı uygun diyemiyorum malesef klasik 6 kisilik yemek takımlarına göre biraz pahalı geldi bana ama olsun değdi yani çok içime sindi

Ve kırık çıkma ihtimali yok denecek kadar az. Ola ki kırık parça çıkarsa tutanak falan tutmuyosun. Kırık parçanın fotosunu çekip mail atıyosun ve hemen yenisini gönderiyolar buda iyi bi sebep

Ve kırık çıkma ihtimali yok denecek kadar az. Ola ki kırık parça çıkarsa tutanak falan tutmuyosun. Kırık parçanın fotosunu çekip mail atıyosun ve hemen yenisini gönderiyolar buda iyi bi sebep

Begendiklerim hep tükenmis ya hosuma giden bir kac bir sey oldu alamadim heves ettigimle kaldim.. Takipte kalayim bari elbet stoga girecek...

Begendiklerim hep tükenmis ya hosuma giden bir kac bir sey oldu alamadim heves ettigimle kaldim.. Takipte kalayim bari elbet stoga girecek...
Stoklar sürekli güncelleniyo ama o sıkıntıyı bnde yasadm canım o yuzden instagramda pinkmoretr diye hesapları var ordan bilgi aldım herseyi sorarak aklımda soru isareti kalmadan aldım sitesinden. İstersen sen de sorabilirsin :)

Hic bir sosyal hesap kullanmiyorum canim bir tek burasi var girip oyalandigim.. Stok takip edicem artk..

zevkini çok beğendim, ve gördüğüm hiç bir şeyde uyumsuzluk yok. Çok güzel ayarlamışsın, mutlu, huzurlu günlerde kullanırsın inşallah canım

Kızlar bu nevresim takımını alıcam sizce nasıl ?
markası taç süphem yok kalitesinden.
Pamuk satenmiş. sizce uygunmu fikrinizi almak istedim??

Eki Görüntüle 1707798
Kızlar bu nevresim takımını alıcam sizce nasıl ?
markası taç süphem yok kalitesinden.
Pamuk satenmiş. sizce uygunmu fikrinizi almak istedim??
Canim ben saten delux nevresim takimi 2 tane aldim. Biri taç biri sarev.. İkisini de 150 TL civari aldim ama çok ciddi kkampanyalarla.. Çok araştırarak. Bitanesi dekorazon.com da %50 infirimle 250 TL yaziyodu ben N11 super firsat kampanyasıyla 150 TL ye almistim. İyi araştırma yapmak lazim.

Sagol canım. N11deki üye olana %11 indirim ve bugune ozel %10 indirim varmıs. İki indirim beraber aynı anda olurmu eğer simdi alırsam?

Bazı kampanyalarda oluyo bazısında olmuyo canım bi dene ödeme yapmadan. %11 indirim de çok iyi 200 de 22 tl indirim hiç fena değil

Canim yine beennn topigine en çok yazan benim sanırım

Ben birinci ürünü çok beğendim ama görsel çok yanıltabiliyor Bence bi tac mağazasına gidip ürüne dokunmalisin. Para riske atılacak kadar ufak değil. Mağazada beğenir yine internetten alırsın çünkü her zaman mağazalar çok pahalı oluyor.

İkincI için ise saten delux ürünlere bayılıyorum kullanmak için çok sabirsizlaniyorum bu kadar koyu ürünleri hiç düşünmedim ama bi tane kırmızı olmalı bence de çok seksi duruyor

çok teşekkür ediyorum yorumların benm için faydalı ve önemli tecrübesizim ev tekstili konusunda teşekkür ederim sana vaktini ayırdıgın icin :)) yarın gidip mağazalarda bu ürünü aricam dokunucam. fotoğraflardaki gibiyse alıyorum demektir :)))
taçın kendi sitesinde 895 tl. mağazada da pek indirim olacagını sanmıyorum hele n11deki kadar olamaz :))

Deepo nun karşısında taç in outlet mağazası var. Lafta outlet pek hesaplı değil :) ben tacin urunlerine hep ordan baktım ama hiç almadım hemen hemen hepsi N11 den en hesaplı ora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…