Çeyiz İçin Aldıklarım:)

gunzynp

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2016
66
57
merhaba kızlar
29 yaşındayım ve geçtigimiz yaza kadar hiç çeyiz hevesim yoktu..eh damat adayı da yok ondan sanırım:) neyse bu yazdan beri neler almalıyız araştırmaları içerisindeydim.eylülden beri de bir kaç parça aldım özellikle büyük setleri alıp bitirme derdindeyim..Aldıklarımı sizlerle de paylaşayım ve yorumlarınızı alayım dedim.. :)

zwilling twin nova çelik tencere seti
[img][5][1].jpg

karaca almeria yemek takımı
almeria_1-1200x1200.jpg

karaca silver stone granit tencere seti
153.03.07.1392-1200x1200.jpg

karaca elegance french rose çatal bıçak takımı bu misafirlik için extra çkb takımı oldu..
153.02.02.0199-karaca-french-rose-84-prc-ckb-seti-kutulu-1200x1200.jpg

karaca almond yemek takımı resimdekinin platini bendeki
karaca-24-parca-yemek-takimi-almond-gold-31629-0.jpg

esas misafir çatal bıçak takımım hisar exclusive mercury
271368865_0.jpg

tefal titanyum expertise 26cm ve 30 cm tava ile 26 cm kısa tenceresi
2224_2100088990.1200X1200.jpg

9529532186674.jpg

günlük yemek takımım kütahya bone jasmin a101den takım yaptım tam resmi bu değil ama çok yakın bilen bilir :)
4a4-kutahya-porselen-bone-jasmine-24-parca-9417-desen-yemek-seti.jpg

günlük çatal bıçak takımım narin asellus ..gittigim bir mağazadaki kadın bu markayı çok övdügünden tercih ettim..bakalım artık..
26122313274450976.jpg

düdüklü tencerem fissler bluepoint 8+4 lt lik set

shopping

bıçak standım zwilling bıçak takımı

MAG_4197685.jpg

misafir çaydanlığım taç grosso jumbo boy

tac_grosso_jombo_boy_caydanlik_1565.jpg

günlük çaydanlık taç steamy

steamy_caydanlik_pembe_tac_5763.jpg

cezve takımım taç prizma
tac-prizma-ikili-cezve-seti-ml-tac-5802.jpg

nevresim takımlarım hep pamuk saten kumaştan diktirme yapıldı fotografları çekmedigimden atamadım
ancak hazır da bir kaç tane aldım misafirler için pamuklu..
[img][5][1][900x1234].jpg
perlita_mint-875x1000.jpg
[img][5][1].jpg
[img][5][1].jpg

cotton box bambu el havlusu ve hamam setleri pudra, krem ve bej renklerinde 3 tane

[img][5][1].jpg
[img][5][1].jpg

chakra jenya bornoz yine bambu
9524111704114.jpg

boyner pike takımları
[img][5][1].jpg
[img][5][1].jpg

Çok güzel parçalar ile başlamışsınız. Nevresimlerinizin pamuk saten olması ok kullanışlı olacaktır, güzel günlerde kullanın inşallah :) Düşünürseniz bende çeyiz için lif yapıyorum Instagramdan benim_lif_dunyam ismi ile bakabilir ya da açtığım konulardan modelleri görebilirsiniz :)

Çok güzel parçalar seçmişsiniz çoğu benim de zevkime uyuyor fakat en çok zwilling tencere setiniz ve hisar çatal bıçak takımınızı beğendim Hoppa allah güzel günlerde, ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin. Devamını bekliyorum :)

Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin. Düdüklü tencere setinizi çok beğendim. Çok nevresim falan alma istersen evde çok yer kaplıyor. Birde evlenince senelerce alamıyorsun. Çok güzel takımlar çıkıyor çünkü.

Çok güzeller.Hepsini ağız tadıyla kullanacağın mutlu huzurlu bir yuvan olur inşallah.Baya şey halletmişsin.Düdüklüde ben paraya kıyamamıştım.çok güzel :KK200:

Çok güzel parçalar ile başlamışsınız. Nevresimlerinizin pamuk saten olması ok kullanışlı olacaktır, güzel günlerde kullanın inşallah :) Düşünürseniz bende çeyiz için lif yapıyorum Instagramdan benim_lif_dunyam ismi ile bakabilir ya da açtığım konulardan modelleri görebilirsiniz :)
Çok teşekkürler :) annem her gördüğü liften alıyor nerdeyse. şimdilik ihtiyacım yok gibi ama aklımda bulunsun sizin sayfanızda:)

Çok güzel parçalar seçmişsiniz çoğu benim de zevkime uyuyor fakat en çok zwilling tencere setiniz ve hisar çatal bıçak takımınızı beğendim Hoppa allah güzel günlerde, ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin. Devamını bekliyorum :)
Ben de özellikle bıçak takımımı çok beğenerek aldım tencere setim de güzel çıkar inşallah. teşekkür ederim :)

Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin. Düdüklü tencere setinizi çok beğendim. Çok nevresim falan alma istersen evde çok yer kaplıyor. Birde evlenince senelerce alamıyorsun. Çok güzel takımlar çıkıyor çünkü.

Nevresime bir dur dedim artık aslında ekleyemediğim 2 hazır takım daha var bulamadım resimlerini. Her gün de yeni bir şey görüyorum ama kendimi durduruyorum :) çok teşekkürler :)

Çok güzeller.Hepsini ağız tadıyla kullanacağın mutlu huzurlu bir yuvan olur inşallah.Baya şey halletmişsin.Düdüklüde ben paraya kıyamamıştım.çok güzel :KK200:

İnşallah teşekkürler:) düsüklüyü de En iyisi Fissler diye aldım okuduğum yorumlara bakarak. İnşallah pişman olmam:)

Mutlu günlerde kullanmanı dilerim, hepsi çok güzel:KK36:

çok teşekkürler inşallah hepimiz güzel günlerde kullanırız :)

Benm de araştırmalarıma göre en iyisi Fissler di.Yabancı forumları bile araştırmıştım :dondurma:

aldıklarımın resmini buraya ekliyorum ki ben de unutmayayım :)
englih home dan günlük belki misafirlik için de kullanabileceğim bir yatak örtüsü aldım.hani vardır ya bir de beyaz tüllü filan çeyizlik yatak örtüleri onlardan da annem almış ama daha resmini çekmedim sonra onu da koyacagım :)
17796763_1422130494518453_6379092482888837000_n.jpg

gule gule kullanin cokguzel secim olmus.
hele ki tencere setini karaca dan almamaniz cok iyi olmus.
siddetle karacanin tencerelerni tavsiye etMIyorum.
saplari yaniyor.hemde cok.cabuk yaniyor igrenc bir naylon kokusu
kimse almasinnnnn.

gule gule kullanin cokguzel secim olmus.
hele ki tencere setini karaca dan almamaniz cok iyi olmus.
siddetle karacanin tencerelerni tavsiye etMIyorum.
saplari yaniyor.hemde cok.cabuk yaniyor igrenc bir naylon kokusu
kimse almasinnnnn.
Teşekkürler:) Evet haklısınız nerdeyse herkesten aynı şeyleri duydum ve forumlarda da Karacanın Çelik anlamında çok kötü olduğunu okudum. Yemek takımının yanında verdiği çatal bıçak takımı bile hediye olmasaydı almazdım ama neyse dedim dursun bir kenarda :)

X