Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

günaydın kızlar..

yeni sayfalar hayırlı olsun ,ben de bu yeni sayfalarda jkendimce bir yenilik yapıp sohbetlere katılacagım. :)
BEKLIYOM heycanla
teşekkürler cnm. neden ki göremiyon :uhm:
hızlı resımden oldgundanmı acaba
ondan yanı keske bıtırp oyle bıraksaydım
neyse bakalım
dıger kapanan topıkte hayatım eklemiş denizyıldızımı neydı bulmazsan söle bakarım ben

günaydın herkese
topiğe bi girdim pashi'den alıntı yapcam yapamıyorum, yeniliyorum olmuyor. ay dedim yine bozuldu galiba, sonra en altta bi link görünce buraya ışınlandım opuyorumnanaktan

neyse böyle daha iyi olmuş

bazen sıfırdan başlamak iyidir, daha bi hırsla kalkar insan ayağa zemuszemus

saol esmacım bişeyim yoktu bi anda oldu yaw sabah sabah

böcüüm bencede yaptırma tatlım benimde hepsi yatağımın altında beklio öle walla ama şu seccade yapılıo ya satene yorgan gibide deil gibide hani ilk gece için onlardan olsun mutlaka çok hoş oluo ben çok sewiorum o seccadeleri :)

YAzmalı cnm ozaman sen kendı yaptıgnın taarfını tam yazsana bana sana zahmet saltadan bahsedıyorum

böcük evleniyor, bizde çene hıc bıtmez, bolumu, ceyiz, ceyiz delisi böcük, ceyizciler buraya, düdükçü sinay, dantelimi seveyim, dantelli donum bilem vaaa, devrik esmy, elalem nederse desin:), en güzel benim, etiketim çeyizim:), fikir,
:roflol::roflol::roflol:

yer kalmadı hepsi dolmuş he bu ne hız

Canım benim bebişin anneciğini şimdi birazcık üzüyor ama doğduktan sonra üzmeyecekmiş:)

wowwwww bocuk süpermiş kızz ama tüm alsaydın keşke üst kısmını çok sexi oluo ölede tüm böle tam kıvrımların çıkıo ortaya

2,bunun ust kısmına benzıo ama altı farklı
bu model benı rahatsız ettı yaa alışık olmadığım için mı nee
askısız kullancam bıde acep seffaf askı taksam nolur dıom

üsttekını sutyen kısmını gıyemem cok rahatsız eder gelınlık straplez cunku olmaz onu ölesıne gıymek ıcın aldım
alttakınınde benzerını buldum tam öle deılde ust kısmı aynı işte
altınada corap aldım mecbur ayrı aldım
ama herhalde bu h sonu son beğendım modelı alcam
onuda gösterım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…