Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

merhabalar ben düdüklü tencere önerisi almak istiyorum birde porlandı günlük yemek takımı düşünüyorum onun içinde fikirlerinizi almak istiyorum teşekkürler

Merhaba defne hanım bende konu açtım taç hakkında ama size de sormak istedim taç in 85 parca yemek takımı hakkında önerilerinizi almak istedim beğendiğim tek model taç ta var ayrıca karaca da da sade bir takım gördüm ( çatal kaşık korkmaz tencere seti korkmaz beğendim ) tek takıldıgım taç yemek takımı sizce alayim mi ürünün arkasında duruyorlar ilerde problem yaşar mıyım

merhabalar ben düdüklü tencere önerisi almak istiyorum birde porlandı günlük yemek takımı düşünüyorum onun içinde fikirlerinizi almak istiyorum teşekkürler
merhabalar düdüklüyü eğer otomatik kapaklı düşünüyorsanız korkmaz derim fiyatları biraz yüksek ama gerçekten kullanışlı. Eğer eski tip kapaklardan hangisi olsun derseniz bilge markasını önerebilirim.
yemek takımında da Porland'ın kalitesine şahsen ben güveniyorum. Yemek takımı olarak fazla modelini görmedim ama günlükte kullanıyoruz evde her gören istiyor :) bence kalitesine güvenebilirsiniz :)

Taç firmasının yemek takımları hakkında daha önce hiç yorum almadım ama, firma olarak Taç firması gerçekten güvenilir bir marka ürünlerinin garantisiyle veya parçasıyla gerçekten çok ilgililer bu konuda gerçekten güvenebilirsiniz. Ürünlerinde de kaliteye önem verdikleri için bence alınabilir.

Üstüme vazife olmasa da belki başkaları da yararlanır diye düdüklü tencere hakkında yorum yapmak isterim. Öevremde fissler marka kullanan çok kişi var. Bazısı yeni almış bazısı on senedir kullanıyor. Hepsi de çok memnun. O kadar hızlı pişiriyor ki on dkikada yemeğin yandığını bilirim dedi bir arkadaşım. Biraz fiyatı pahalı ancak ömürlük. Ben de bu sebeple çeyizim için bu markayı tercih ettim. Henüz kullanma fırsatım olmadı ancak çevremde gördüklerimden dolayı tavsiye ediyorum

fissler markasını bende duymuştum listeme korkmaz ve fissleri koycam teşekkür ederim

est. ne demek birbirimizin tecrübelerinden faydalanmak için bu konuyu açtım :) böyle güzel yorumlar la birbirimize yardımcı olmamız lazım. Teşekkür ederim katkınız için :)

Kızlar sade bir kahvaltı takımı yok mudur? Ben çok desenli (çiçek,kuş vb) olmayan bir model arıyorum. Önerebileceğimiz marka-model var mı?

Kızlar sade bir kahvaltı takımı yok mudur? Ben çok desenli (çiçek,kuş vb) olmayan bir model arıyorum. Önerebileceğimiz marka-model var mı?
merhabalar benim merak ettiğim bir konuydu kahvaltı takımı çok gerekli midir tecrübeli arkadaşlara sormuş olayım. Alırsam eğer 12 kişilik olsun istiyorum haliyle fiyat iki katına çıkıyor birde çok gereksiz parçayla mutfağı doldurmak istemiyorum . Kahvaltı takımı alıp almama konusunda çok kararsızım.

günlük yemek takımızın pasta veya servis tabaklarını da kahvaltı takımı olarak kullanabilirsiniz,ona uygun kayık tabaklar vs alırsınız sadece

bildiğim kadarıyla yok ama yine bir araştırırım

karaca'da var düz modeller

kızlar yatak örtüsü seti istiyorum karacanın valerina serisi hoşuma gidiyor ama daha uygun fiyatlı nerelere bakabilirim öneriniz var mı istanbul içinde bi yer olursa sevinirim

kızlar yatak örtüsü seti istiyorum karacanın valerina serisi hoşuma gidiyor ama daha uygun fiyatlı nerelere bakabilirim öneriniz var mı istanbul içinde bi yer olursa sevinirim
Ben de çok beğendim o seriyi hatta alacaktım ama 2 ay sonra sıkılabilirsin o kadar para vermeye değmez ve hergün hergün onu mu örteceksin sanki. Bence onun yerine 300 400 lük yatak örtülerinden 3 tane almak daha mantıklı.

Evli olan arkadaşlarımdan duyduğum kullanışlı olmuyormuş öyle ağır yatak örtüleri. O paraya farklı ihtiyaçlarını alırsın.

Karacada carmen serisi olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. Beyaz kendinden desenli tabakları var. Tekli satılıyolar. Kahvaltı takımını ordan tamamlamak bana daha mantıklı geldi. Çünkü porslen fincan takımı gibi gereksiz parçalarla evi doldurmanın manası yok diye düşünüyorum

Bende sizin gibi düşündüğümden sadece 12 tane düz servis tabağı ve reçellik peynir koymak için servisler vs almayı düşünüyorum. Cidden gereksiz parça çok var kahvaltı takımlarında

Çok teşekkürler canım, buradaki yorumlardan sonra ben de baktım ve o seriden almaya karar vermiştim. Dediğin gibi gereksiz olduğunu düşündüklerini de almamış oluyorsun.

Çok teşekkürler canım, buradaki yorumlardan sonra ben de baktım ve o seriden almaya karar vermiştim. Dediğin gibi gereksiz olduğunu düşündüklerini de almamış oluyorsun.
Evet servis tabakları 20 liraydı ondan 12 tane alıp servis içinde gerekli olan şeyleri almak daha mantıklı. Kahvaltı takımı kadar gereksiz bulduğum hiç bir şey yok

çok teşekkür ederim canım benim

merhaba, eylul ayinda evlencegim allah kismet ederse ve hazirliklarim devam ediyor. gecen seneden beri ceyizimi tamamlamaya calisiyoruk ve herseyimi karacadan aldim. (yorumlara bakmadan aldigim icin pismanim) bugun nette gezerken karaca hakkinda binbir tane sikayet okudum. bu marka cok mu kotu arkadaslar? celik tencere setimi yemek takimlarimi hem gunluk hem misafirlik catal bick tKimlarimi nevresim setlerime kdr hepsi karaca,

karacadan ceyiz duzup evlenen bi suredir kullanan arkadaslardan yorum alabilir miyim? catallari paslaniyor mu? nevresimleri soldu mu? yemek takimlarinin desenleri silindi mi? tencere setleri karardi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…