Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

Herkese merhaba
İnşallah seneye mayıs gibi düğünüm olacak yavaştan araştırmalara başlayayım diye düşündüm.
Karacanın yemek takımlarını beğendim gibi.
Hisar'ın tencere takımlarını da öneriyorlar.
Sizin tavsiyeleriniz nedir acaba? Defne hanım ve herkese soruyorum

şimdiden size hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum baştan sona okumanız beni mutlu etti eğer bir faydam dokunuyorsa ne mutlu bana
Dalyan modeli nehirin en kalın ve pahalı modellerinden birisidir 304 çelikden yani paslanmaz çelikten üretiliyor. yani tabiri caizse tepe tepe kullanabilirsiniz. ben son zamanlarda karaca ve kütahyanın porselenlerini çok beğeniyorum eğer istanbuldaysanız eminönü ve istoçta kütahyanın uygun porselenlerini bulabilirsiniz. şimdiden güle güle kullanmanız dileğiyle :)

hadi hayırlısı bakalım şimdiden başlamakta fayda var
karacanın son zamanlarda güzel yemek takımları var tasarımlarını beğeniyorum
tencere takımı olarak benim favori markam korkmaz ama hisar eğer eski kalitesindeyse bence hisar da alınabilir.

Öncelikle merhaba korkmazın bu tencere setini beğendim fiyatı 700 civarı sizce almalımıyım yoksa rengine kanmayıp daha ucuzunu mu alayım

Eklentiler

• IMG_9072.PNG
    119 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_9076.PNG
    146,9 KB · Görüntüleme: 80
Öncelikle merhaba korkmazın bu tencere setini beğendim fiyatı 700 civarı sizce almalımıyım yoksa rengine kanmayıp daha ucuzunu mu alayım
merhaba korkmazın tencere fiyatları genelde pahalıdır fakat fiyatı önemsemezseniz eğer kesinlikle tavsiye derim :)

merhaba... Emsan'ın samanyolu yemek takımını çok beğeniyorum. Kullanışı ile ilgili fikir alabilir miyim? Ve tabi Emsan Aragon çelik çeyiz seti ve Emsan Duracast tencere takımı hakkında...

merhaba... Emsan'ın samanyolu yemek takımını çok beğeniyorum. Kullanışı ile ilgili fikir alabilir miyim? Ve tabi Emsan Aragon çelik çeyiz seti ve Emsan Duracast tencere takımı hakkında...
merhabalar Porselen olarak bildiğim kadarıyla kendi üretimleri yok fakat ürünleri kalite bakımından güzeldir. yaldızlarının bulaşık makinasında çıkıp çıkmaması konusunda emin değilim fakat sıvı deterjanla kullanılmasını öneriyorlar
tencere setleri konusunda çelikleriyle ilgili forumda bir kaç arkadaş çok memnun kalmadıklarını söylemişlerdi (neticede eski emsan değil şu an bildiğim kadarıyla karaca satın aldı) Duracast set seramik mi Granitmi eğer seramik olanıysa onu da pek tavsiye etmeyebilirim :)

Canım merhaba bence bu kadar para vermene gerek yok. Ben çok benzerini aldım. Oms diye bir marka. Büyük firmaların üretimini bu firma yapıyormuş. Ben daha önce eve granit tenceresini almıştım memnun kaldım çeyizşme de aldım. İçi dışı granit. Seninkine çok benziyor. Eminönü nde mercandan aldım 300tl fiyatı

Bu tarz metal kulplar ısınıp el yakmıyor mu ?

Bu tarz metal kulplar ısınıp el yakmıyor mu ?
Evet bende senin gibi düşündüm ama geçen hafta sonu evde kullandığım bir tencerenin kapağını yere düşürdüm. Kapağın tutma yeri plastik gibi bir malzemeydi paramparça oldu. El yakıyordur ama ben tipini ve granit kalitesini çok beğendiğim için bunu tercih ettim.

Teşekkür ederim, bence OMS kaliteli bir marka, güle güle kullanın. Ben sadece metalin ısınıp ısınmadığını merak ettim bizim evde bu tarz bir şey yok, misafirliğe gittiğim bi yerde bu tarz kulbu olan bi çaydanlık elimi yakmıştı aklımda öyle kalmış.. Ama belki bazı markalar ısınmaz bir üründen yapabiliyordur.

Evet bunu denemedim ama evdeki çelik saplı tencereler elimi yakıyor. Bunu bende satucıya sordum. O da eğer ateş tencerenin altından yanlarına doğru yayılıyorsa bu olması gerekenden daha yüksek bir sıcaklık olduğu için saplarının ısınabileceğini söyledi. sağol canım beğenmene sevindim seti cumartesi günü aldım daha eve gelmedi. İnsan aldığı şeyleri göstermek istiyor.

evet doğrudur çoğu büyük markaya ürün sağlıyorlar ürünlerini birebir görme imkanımda oldu benimde çok hoşuma gitti dediğiniz gibi eğer fiyat yüksek diyorsanız bunu da tercih edebilirsiniz yok fiyat önemli değil derseniz korkmazı gözünüz kapalı alabilirsiniz(korkamzın üretimleri kendisine ait)
çelik kulp olayında ise ateşi yanlardan taşırmamaya bakın yoksa bakaliti de yanar çeliğide yanar :)

aaa bunlarda güzelmiş bunada bakabilirim teşekkür ederim canım

Canım schaferin çeyiz setini almaya karar verdim ama satıcının biri kötüledi porselen kalitesi iyi değil çatlıyo tabakların dibi diye öylemi yemek takımını çok beğenmiştim çünkü

şu ana kadar çatladğını duymadım ama eğer aklınızda soru işareti bıraktılarsa bence karaca ve güralda ona benzer modeller illaki vardır onlarada bakabilirsiniz ama bildiğim kadarıyla schafer da parça garantisi veriyordu onuda aldığınız yere mutlaka sorun

Bu model malesef başka firmalarda yok ama çizilme meselesini duymadıysanız içim rahatladı bide satıcı bana bu hafta fuar var fuardan sonra fiyatlar artacak ileri tarihe bırakma al dedi doğru mu?

Eklentiler

• IMG_9280.PNG
    168,9 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_9385.PNG
    239,5 KB · Görüntüleme: 45
Bu model malesef başka firmalarda yok ama çizilme meselesini duymadıysanız içim rahatladı bide satıcı bana bu hafta fuar var fuardan sonra fiyatlar artacak ileri tarihe bırakma al dedi doğru mu?
genelde fuarda firmalar kampanya yapıyor benim bildiğim kadarıyla

Bende ceyiz alışverisi icersindeyim yemek takımi olarak hangisini tercih etmeliyim bilemedim porselen olarak karaca iyimidir veya schafer.Schaferin catal bıcak takımı nasıldır acaba celikte jumbo ve korkmazdan baska marka da iyi olan varmidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…