Ceviz Kabuğu Artık ART(Avrasya)Televizyonunda .

ceviz kabuğunu çok seviyorum ve ilgiyle izliyorum..
tv çılgınlığı içerisinde izlediğim bir kaç programdan biri diyebilirim..
gerçi programın sonuna doğru gözlerimle savaş içine giriyorum (kapanıyor da)

Cevizoğlunun yaptığı programı yıllardır izliyorum. Çok büyük keyf alıyorum ve seyretmeye devam edeceğim, bu proğramdan öğreneceğimiz çok gerçekler var.

Haber verdiğin için sağol canım.
Ama bende kablolu tv var.
Arkadaşlar uydudan izleniyor diyolar.
Niye böylesine değerli tartışma proğramları büyük kanallar tarafından göz ardı ediliyo.
Tabi niye yayınlasınlarki plajlardaki ünlüler bikinili kızlar daha çok reyting yapıyoo.:mymeka:
Herşeyimiz güllük gülistanlık yaa.

Cesaret meselesi sanırım. İlk keşfettiğimde atv deydi.
Dijitürkten de izlenebiliyor.Acaba internetten izlenebiliyor mu bir araştırmak lazım. yerimseniben

nette bütün adresleri denedim senağlamacanım hiç biri bağlanmıyor:1no2: saatlerce bekledim bağlanmasını ama yok:1no2: uyuzlar:mymeka: ben burda antenciyi kovalıyorumklava: uydu var ama bu adam avrasyayı ayarlamıyor dün yalvardım yapıcam dedi yapmamış elime bir geçirirsem boğacam bu adamı:mymeka: katil olucam bu yaştaKötü Kazen yetişin katil oluyorummmmmmmmmmmmmmmmmm:mymeka:senağlama

ben kışlıkta kabloludayım kahretsinkiklava: ordada yok anladığım kadarıyla tüm ümidim kabloluydusenağlamasenağlamasenağlama şimdi ne yapmak lazım özgürcem toplanıp kablolu tv ye mail mi atsak:uhm: avrasyayı ekleyin diye ben kumburgazdayım burda kanaltürk bir ara yok olmuştu ceviz kabuğunu izlemek için kanal türkten bir beyle görüşmüştüm sonra ne yaptı ne etti sayesinde :1hug:tekrar yayınladılarda seyredebildik ceviz kabuğu için yapamıcağım şey yoksenağlama nolur bir çaresenağlama

ya malesef bende de kablo tv var,
o yüzden izleyemiyoruz,

keşke kanal biz açıldığında ceviz kabuğu da dönse,
o zaman kablo tvden de digitürkten de uydudan da izleyebilirdik.

ABD İstanbul Başkonsolosluğu'na yapılan terör saldırısı..

Türkiye nereye gidiyor?.. Ülkemizi neler bekliyor?.. Basında yer alan iddialar, suçlamalar, hukuk ve gerçekler neler?..

Son gelişmeler tüm yönleriyle canlı yayında Ceviz Kabuğu'nda..

11 Temmuz Cuma, saat 22.00 ART(Avrasya Televizyonu)

arkadaşlar ilginizi çekermi bilmiyorum ama size bi site adresi vereyimhttp://www.fethullah.tv/

buraya tıklarsanız eminim ilginizi çekicektir sevgiler

ama rica ediyorum sitede yorum yapmıyalım çünkü farklı görüşten arkadaşlarımız da olabilir birbirimize saygılı olalım derim.
Ayrıca Hulki Cevizoğlunu severim programlarını kaçırmayız digitürk olduğu için bizde sanırım şanslıyız ve bütün kitaplarını bende eşimde okuduk hepinize sevgiler byee

Ceviz kabuğunu seyretmek için antenciliği bile öğrendimkaydirigubbakcemile3 7- 8 kere 6 kat indim çıktım kafamçokkarıştıen sonunda ayarladım:lepi: ve nihayet bu akşam özlemim söndü izledim şükür mükemmeldi ama bu seferde ceviz kabuğu 2 haftalığına tatile çıktı:1shok: bu arada verdikleri sms adresinede normal vericilerden ve kablolu dan izliyemediğimizi bildiren mesaj attımyerimseniben umarım faydası olur:Saruboceq: 29 ağustosta ceviz kabuğunu izlemek üzere:sm_cool::teytey:

ceviz kabuğu türkiyenin gerçek sorunlarını gerçeklerini yalanasız dolansız verene programadır bu yüzle işine gelemyenkler sevmiyor izelmiyor

DÜNYA EKONOMİLERİ ÇÖKÜYOR..

Amerikan ekonomisindeki iflaslar dünya ve Türkiye borsalarını vurdu.. Amerikalı uzmanlar, son yüzyılın en büyük ekonomik depremi tanımlaması yapıyor.. Kriz nerede duracak?..

Sosyalizmden sonra Kapitalist sistem de kitaplardan siliniyor mu?..

“Kapitalizmin kılıcı” Amerika’da, ülke tarihiyle eşit banka ve şirketlere tek tek el konuyor, özelleştirme yerine devletleştirme yapılıyor!.. Dünyayı yönetme iddiasındaki Amerika artık kendisini yönetemiyor. Amerikan Merkez Bankası karşılıksız dolar basma aşamasına geldi..

ABD kaynaklı kriz tüm dünya gibi AB’nin en büyük ülkelerinden İngiltere’yi de sarsıyor.. Avrupa Birliği, birliğini koruyabilecek mi?..

Türkiye durumun ne kadar farkında?.. Ülkemizde yalnızca para ve sermaye piyasası değil reel sektör de tehlikede, işsizlik tehlikesi kapıda..

Küreselleşme ve AB ile ABD ekonomik sistemini övenler bugün ne düşünüyor?..

Tüm bu soruların yanıtları canlı yayında, Ceviz Kabuğu’nda...

Ceviz Kabuğu 19 Eylül Cuma ART’de... Ramazan nedeniyle saat 23.00’te.

yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…