Cevaplarmisiniz

tasans

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2022
52
11
23
Arkadaşlar ben 2 ay bitiyor adet olmadım
Bu sabah uyandım aşırı pembe renk akıntı gelmiş adet oluyorum sandım, öğleden sonra dene baktığım aşırı acik pembe renk akıntı gelmiş adet mi oldum yoksa akıntı dan mı ibaret anlamadım ben çok kafam karıştı aynı durumla karşılaşan var mı?

2 aydır adet olmayıp doktora gitmediniz mi? 22 yaşında mısınız gerçekten ?
Gebelik testi yaptım ilk zamanlarda birsey çıkmadı kan testi dahil , sonra ümidi kestim yapmadım test , doktora gittim alt muane oldum kist yok dedi stres yapma adet olursun dedi şimdide böyle olunca anlamadim bende akıntı adete dönermi yoksa 2 ay adet olmadım halde gebelik olabilir mi benim gibi durum yaşayan var mı diye merak ettim korkuyorum sonrasında sağlık problemi olur diye

Gebelik testi yaptım ilk zamanlarda birsey çıkmadı kan testi dahil , sonra ümidi kestim yapmadım test , doktora gittim alt muane oldum kist yok dedi stres yapma adet olursun dedi şimdide böyle olunca anlamadim bende akıntı adete dönermi yoksa 2 ay adet olmadım halde gebelik olabilir mi benim gibi durum yaşayan var mı diye merak ettim korkuyorum sonrasında sağlık problemi olur diye

Evet sağlık problemi olabilir. Doktorun adet söktürücü vermesi lazım eğer gebelik yoksa. Son 2 ayda doktora gittin mi yani?

Evet sağlık problemi olabilir. Doktorun adet söktürücü vermesi lazım eğer gebelik yoksa. Son 2 ayda doktora gittin mi yani?
Gittim yasin küçük sana ilaç yazmicam dedi evde soğan suyu içtim bende günlerce adet soksun diye şuanda asiri acik renk pembe renginde geliyor

Şu zon zamanlarda gebelik testi yaptinmi cnm

X