Cevap verebilir misiniz? Beyaz sıvı..

zeynnnpp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2024
6
0
18
Kızlar bende iki aydır yumurta beyazı renginde akışkan bir sıvı geliyor. Bu neden olabilir? cevaplar önemli.. 2 hafta önce regl oldum sadece o sırada gelmedi ve hemen hemen her gün oluyor.

hormonlar yüzündendir. bu kadar acil olan ve üst üste konu açmanızı gerektiren konu nedir anlamadım

Kızlar bende iki aydır yumurta beyazı renginde akışkan bir sıvı geliyor. Bu neden olabilir? cevaplar önemli.. 2 hafta önce regl oldum sadece o sırada gelmedi ve hemen hemen her gün oluyor.
Mantar enfeksiyonu olabilir. Burda kimse doktor değil doktora gidin

Lütfen aynı konuyu defalarca açmayın.

Bende de oluyor günde 3 kez iç çamaşırı değiştiriyorum ama benimki enfeksiyondan. Kokusuz ,yapışkan beyaz sıvı. Yumurtlama gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…