Çeşme yARDIM ??

EYLEM28

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
145
0
Mrb kızlar,
Bu sene arkadaşlarla 5 kişi olarak çeşmeye tatile gidecez hepimiz öğrenciyiz malum para durumu belli.
Bir yazıda okumustum çeşmeye arabasız gıdersenız sıze ezıyet olur diye? Bunu biraz anlatabilir misiniz?
Biz ucuz bi yer bulduk ama deniz kenarı değil oradaki plajlara giriş ücretlimidir dolmus vs varmıdır bıde pahalımıdır? Maddi olarak bizi yorar mı? Halk plajı kıro kaynıyor dıyorlar diğer plajlarda ücretli açıkcası kafamız karıştı çok kararsız kaldık. Bilgisi olan bize bir yardım etse

Selam arkadaşım, soruna cevap veren olmamış ama sen gittin ise bana yardımcı olurmusun haftaya bizde gitmeyi planlıyoruz ve plajlar ücretleri, nerelere gidilir, ucuz yerler vs..merak ediyorum... teşekkürler

Selam arkadaşım, soruna cevap veren olmamış ama sen gittin ise bana yardımcı olurmusun haftaya bizde gitmeyi planlıyoruz ve plajlar ücretleri, nerelere gidilir, ucuz yerler vs..merak ediyorum... teşekkürler

Merhaba, biz çeşme çiftlikköyde amsterdam otele gıttık. fiyatlar gayet makuldü. Oda kahvaltı. 4 kişilik odaya 200tl verdik kişi başı 50ye geldi. Denize diyecek laf yok tek kelıme ıle muhtesemdi. O kadar tatıl yaptım böyle bır denız gormedım. Bembeyaz kum masmavı su maldivler gibiydi. Yalnız denize dolmusla gıdebılıyorduk. Özel aracımız olmadıgı ıcın herkes dolmusla gıdıyo. Denızın yakınlarında kalıcak yer yok zaten gercı dolmusla 5 dk suruyo. Dolmus 3 lira Çiftlikköyden. Başka sorun olursa sorabılırsın seve seve cevaplarım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…