Cerrahi menapoz

zraporu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2023
1
0
46
Selam hanımlar ,sürekli tekrarlayan över kist ,miyom ameliyatlarından sonra enson cerrahi menapoza girdim.organlarim alındı.bendede anı ofkelenmeler,duygularda karışıklık ,yaşlanma urkunclugu,ölüm vs uyku sorunları,sürekli bir şeylerle uğraşmak (artık çalışamıyorum) ,vakit azalmiscasina hareket etmek,anı usumeler ,terlemdler başımdan aşağı inen terler ,saçlarımı sürekli toplamak zorunda kalmak,cilt,vs herşey değişiyor.ustelik 20 yıldır Vertigo sorunu yaşıyorum .daimi kullandığım ilacım var.demek istediğim şanslı ve şansız gruplar var bende şanssız gruptayim extra sağlık sorunlarının yanında birde üstte saydiklarimi (menapoz) yaşıyorum .eklem ağrıları bel boyun fıtığı ,safra,pankreas,karaciğerde kistler var ,memede kitleler var takipteyim .neden hepsini yazdım .çünkü bedenimde bukadar bombayla yaşarken ,menapoz um diye sinir varken yinede evde kimse sinirimi hissetmez sakkn naifim kimseden çıkarmıyorum öfkemi.yapi meselesi bu kimi minicik şeyden yaygara çıkarir vs ...evet bendede içimde bı patlama hissi oluyo aşırı bı sınıf gelijo derin nefes alıp skmartmiyorum acimiyorum ."haddini bil mezarda diilsin nefes alabiliyorsun"diyorum .rabbim kimselere yük ve muhtaç etmesin tüm sağlık sorunu yaşayanlara şifalar diliyorum .herşey boş mühim ve gerçekten çok mühim olan akıl,beden sağlığımız.

Çok geçmiş olsun bendede erken menapoz var daha 35 yaşındayım😔senin saydıklarının hastalıgin yaninda benim hastalığım hiçtir RABBIM şafi ismiyle şifa versin