Cerebramax hakkında bilgisi olan var mı?

silkm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
4
0
Az önce bu ürünü başka bir konuda gördüm. Galiba yeni bir ürün çok fazla kaynak yok. Cerebramaxın kendi sitesine biraz baktım.Çocuklar dehb ve disleksi rahatsızlığının tedavisinde kullanıldığını iddia ediyorlar. dikkat, öğrenme ve hafıza performansını arttırdığını iddia ediyor. 28 günde böyle bir etki sağlaması mümkün mü ?
daha önce kullananlar konuyla ilgili yorum yaparsa sevinirim. ona göre alıp kullanmayı düşünüyorum.

çocuklar için şurup yapmışlar. kaynaklara göre de epey etkili görünüyor. alıp denemek lazım.

universite sınavlarına hazırlananlar için de etkiliymiş. 14 günde etki ediyormuş. içinde omega 3 ve sitikolin diye bi madde var. bu etkileri gerçekten gösteriyor mudur sizce ?

çocuklar için şurup yapmışlar. kaynaklara göre de epey etkili görünüyor. alıp denemek lazım.
universite sınavlarına hazırlananlar için de etkiliymiş. 14 günde etki ediyormuş. içinde omega 3 ve sitikolin diye bi madde var. bu etkileri gerçekten gösteriyor mudur sizce ?

Hesapların hepsi sahte profil olup yazdıkları yorumların asla bir doğruluk payı yoktur. Firma tarafından satın alınmış sahte profillerin sahte yorumalrıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…