Cennetinizde görüşmek üzere...

AnnemBirMelek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
2.327
0
arkadaşlar ben kımseye anlatamıyorum içimdekileri.herkesin kendine göre derdi var.ailemi çok genç yaşta kaybettim ama okadar özlüyorum kı onları.eşim yanımda ama bir yanım okadar eksik ki.
hergüne onlarsız yaşamak,onlarla birsey paylaşamamak.omzuna yaslanamamak annemın.o kokusunu duyamamak.ben içimde onlarla yaşıyorum.hayat durdu sankı benım için kımseyle görüşmek istem ıyorum,uyuyamıyorum.onları kaybettiğim gün hep gözümün önünde.bu acı silinmez yok olmaz.bu acı benım acım.ama o kadar özlüyorum.başım sıkıştığında beni kanatları altına alan babam yok,gözyaşımı silecek annem yok.o kadar acı kı. biliyorum kader Yüce Allahım ne derse o olur.onlar için dua ediyorum.ruhumda okadar yara bere varkı acıyor,sızlıyor.ama kımse görmüyor içimi.nasıl tutunacağım hayata.eşim yanımda ama herzaman anlatamıyorum kı.onu boğmak istemıyorum içimdeki yaşadıklarımla her an ....
yokluklar çok zor.yalvarıyorum Allahıma bana gücünde sabrından ver diye.bazen o kadar güçsüz oluyorum ki. yıne kasımdayız sizi kaybettiğim zamanda.yıllar geçiyor yokluğunuzla.ve daha çok özlüyorum sizi.

ALLAH mekanlarını cennet etsin,sanada sabır versin.....dayanmak gerçekten çok zor,ama yapabileceğimiz tek şey dua etmek.acını tekrarlatmak istemem ama ,kaza mı geçirdiler,ikisini aynı anda mı kaybettin.

canım üzülme dünya imtihan dünyası senin imtahanında bu bizde birgün onların yanına gidecegiz inan hayat o kadar kısa ki senin yapman gereken onlara dua etmen belkide onlar çok mutlular biz bilemeyizAllah büyük sen duanı et her fırsatta duanla an belki senin üzülmene onlarda üzülüyor ALLAH mekanlarını cennet etsin

dualarla rahatlayabiliyorum ama o kadar ihtiyacım var kı onlara.onlardan öğrenecek çok seyim vardı.ikisinide kasım ayında kaybettim ama ilk önce annemı 6 yıl sonrda babamı kaybeetim.babam o kadar özlüyordu kı annemı kavuşmuşlardır.benı izliyorlar,duyuyorlardır diyorum.sevdiğini kaybedenler anlar.biliyorum herkesin başına gelecek er gec.ama kendimi iyi hissedemıyorum.hersey okadarden koptumki hayat devam ediyor ama ben hergün evın içinde anılarıyla yaşıyorum.

arkadaşlar ben kımseye anlatamıyorum içimdekileri.herkesin kendine göre derdi var.ailemi çok genç yaşta kaybettim ama okadar özlüyorum kı onları.eşim yanımda ama bir yanım okadar eksik ki.
hergüne onlarsız yaşamak,onlarla birsey paylaşamamak.omzuna yaslanamamak annemın.o kokusunu duyamamak.ben içimde onlarla yaşıyorum.hayat durdu sankı benım için kımseyle görüşmek istem ıyorum,uyuyamıyorum.onları kaybettiğim gün hep gözümün önünde.bu acı silinmez yok olmaz.bu acı benım acım.ama o kadar özlüyorum.başım sıkıştığında beni kanatları altına alan babam yok,gözyaşımı silecek annem yok.o kadar acı kı. biliyorum kader Yüce Allahım ne derse o olur.onlar için dua ediyorum.ruhumda okadar yara bere varkı acıyor,sızlıyor.ama kımse görmüyor içimi.nasıl tutunacağım hayata.eşim yanımda ama herzaman anlatamıyorum kı.onu boğmak istemıyorum içimdeki yaşadıklarımla her an ....
yokluklar çok zor.yalvarıyorum Allahıma bana gücünde sabrından ver diye.bazen o kadar güçsüz oluyorum ki. yıne kasımdayız sizi kaybettiğim zamanda.yıllar geçiyor yokluğunuzla.ve daha çok özlüyorum sizi.

allah sabırlar versin durumun ne kadar zor olduğunu anlıyorum.....
ne kadar eşinle mutlu olsanda çektiğin güçlüğü anlıyorum...
arkadaşım bol bol dua et rabbim yanında olsun ailenin mekanını cennet etsin..eminim sen bunu zaten yapıyorsun......en büyük güç kaynağımız rabbimiz.....dualarım seninle

canısı Allah yardımcın olsun
bence eşini fazla boğmaktan korkuyosan onun umzuna başını yasla
onunla sarmaş dolaş uyu onun omzunda göğsünde dinlen bazen hiç bişi sölemeden
görüceksin bişiler anlatmadan da rahatlayabilrsin

Canım Allah sana sabır ve dayanma gücü versin ikisinin acısıda çok zor ama hayat işte herşeye rağmen bi şekilde devam ediyo onlarda senin hep iyi olmanı isterlerdi bence dik durmalısın canım annecinin ve babacının hatrına dim dik durmalısın

allah sabır versin
bende kasım ayını sevmem çünkü en sevdiğimm ailemden biri kaybettm bundan 5 yıl önce :KK43::KK43:

Canım yazdıkların çok duygulandırdı.Allah sabır versin.Bol bol dua et onlar için.Eşin senin için en büyük dayanaktır.Ona sımsıkı sarıl.Sen mutlu oldukça,ailen de huzurlu olacaktır.sevgiyle kal.

basin sagolsun....zamanla acin hafifleyecek emin ol...gidenleri geri getiremeyiz ama ölümün bir son olmadigini dusunursek daha iyi hissederiz...insan oyle yaratilmis ki herseye alisiyor, en dayanilmaz acilar bile hafifliyor....bos kaldiginda surekli onlari dusunmemeye calis, esine dayan bak o var....allah sabir versin

cnm çok üzüldüm kendimi yerine koydum gerçekten çok zor.bari biri olsaydı yanınıda.benimde annecim rahatsız.çok korkuyorum kaybetmekten.düşüncesi bile mahvediyor.mekanları cennet olsun.allah sabırlar versin

canım öncelikle başın sağolsun ölüm acısı çok zor annem çok şükür
hayatta ama babamı kaybedeli 5 buçuk sene oldu ama acısı hala bügün gibi senağlama
içimde evet acı geçiyor zamanla geçiyor ama insanı delipte geçiyor senağlama
ama şuda varki hayat devam ediyor çocuklarımız ve eşimiz için ayakta durmalıyız mecburuz buna bundan sonra elimizden gelen bol bol onlar için dua etmek :Saruboceq:
başka elimizden gelen hiç bir şey yok nurlar içinde yatsın annecin babacın:Saruboceq:
mekanları cennet olsun :Saruboceq:

once Allah sabir versin canim kolay degil ama bak sende yanliz degilsin bir esin evin var anne baban sen mutlu mesut oldukca gittikleri yerde senin gibi bir evlatlari oldugu icin mutludurlar senin huzunun onlarida nasil uzer kimbilir unutma birgun hepimiz sevdiklerimize kaybettiklerimize kavusup birdaha ayrilmayacagiz ama doganin kanunu verilen sure asilmiyor sen yinede her andiginda dualarini eksik etme mekanlari cennet olsun anaciginla babaciginin sevgilerimle

mekanları cennet olsun allah başka acı göstermesin ama sana tavsiyem sakın içine atma eşin bogulacak diye düşünme konuş omzunda agla bişler yap ama sakın kendı içinde çözmeye çalışma çok yara alırsın anlıyacaktır seni :teselli:

Allah mekanlarını cennet eylesin ...canım çocuğun varmı hayata bağlar seni ve annelik özlemini onlarla giderirsin inşaAllah

Basin sagolsun canim.
Anne babanin yerini kimse doldurmuyor.
Ne es, ne dost ne akraba.
Anne baba bambaska birsey.
Belki cok klasik bir söz olacak ama hayat herseye ragmen devam ediyor.
Her üzüldügünde ailenin seni üzgün görmek istemedigini düsün.
Onlar hayattayken nasil sen agladiginda icleri acimissa, simdide aciyordur.
Onlarin kabirlerinde rahat yatmasini istiyorsan mutlu ol, bol bol dua et.
Hic bir anne-baba hayatta olmasalar bile yavrularini yalniz birakmazlar.
Onlar seninle unutma.
Yanibasindalar.
Gözyaslarini sil, ve onlari üzme.

cnm çok üzüldüm kendimi yerine koydum gerçekten çok zor.bari biri olsaydı yanınıda.benimde annecim rahatsız.çok korkuyorum kaybetmekten.düşüncesi bile mahvediyor.mekanları cennet olsun.allah sabırlar versin

geçmiş olsun canım Allah inş tez zamanda şifasını verir.dualarım tüm şifa bekleyenlere..
inşallah çabucak düzelir canım.

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.hepinizingüzel temennileri için teşekkür ederim.eşimle oturup bazen saatlerce konuşuyoruz.anlatıyorum içimden gecenleri.bazen beraber ağlıyoruzz.sadece babam görebilmişti eşimi.bizimle yaşamıştı babam.evet zamanla acılar gecer diyoruz ama yokluklarını hissetiğim an içime düşüyor ateş.suan çoçuğum yok ama artık istiyoruz hayırlısıyla.benı hayata daha da güçlü ailem olsun istiyorum.Yüce Allahım hepimizn yanında olsun...
hiçbirsey dindirmez bılıyorum Allaha dualarımla sarılmaya çalışıyorum hayata.iyi bir eş,iyi bir insan,iyi bir anne olabilmek için..

X